طراحی سایت ورزشی

طراحی وب سایت ورزشی

طراحی وب سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

مروزه اخبار، اطلاعات، محصولات، کالاها و نتایج ورزشی و امور مربوط به ورزش مخاطبین خاص و وسیعی را دارند. بنابراین طراحی سایت ورزشی می تواند نیاز این دستهاز افراد را برطرف کند.طراحي سایت ورزشی و سایت هایی که به اخبار و اطلاعات و نتایج ورزشی می پردازند اصولا باید اعتیاد آور باشند چرا که با توجه به تعدد بسیار این گونه سایت ها، طراحی سایتی موفق است که اصول معتاد کنندگی و توسعه سایت از جمله بروزرسانی مکرر، ثبت اخبارو تتایج آنلاین و … را رعایت نماید.

از جمله موفق ترین سایت های ورزشی  طراحی سایت شده در ایران سایت ورزش ۳ می باشد. این سایت با رعایت نکات گفته شده و البته تبلیغات تلویزیونی توانسته است علاوه بر جذببازدیدکنندگان بسیاری به سایت خود، آنها را در سایت خود ماندگار نماید و طراحی سایت ورزشی مفیدی موفقی انجام دهد.

گرافیک در طراحی سایت ورزشی

در طراحی سایت ورزشی ظاهر سایت بسیار در جذب کاربر موثر است زیرا اگر ظاهر سایت جذاب نباشد، سایت کاربران خود را از دست می دهد. چیدمان ساده و البته درست و همچنین نمایش واضح متوندر سایت از نکاتی است، که در ظاهر یک سایت خبری ورزشی باید رعایت شود. استفاده از تکنیک های ایجکس و نمایش بدون رفرش مطالب مهم و بروزرسانی لحظه ای نتایج از دیگر نکات مهم در طراحی سایت اخبار ورزشی می باشد.

شرکت طراحی سایت تهران با تجربه و تخصص فراوان در طراحی سایت های مختلف و البته طراحی سایت سئو سایت ورزشی و طراحی سایت خبر ورزشی در خدمت شماست. آنالیز کامل این نوع سایت ها توسط واحد طراحی سایت و در اختیار گذاشتن موضوعات مورد نیاز برای موفقیت یک سایت ورزشی و ارائه تکنیک های بازاریابی و تبلیغاتی در زمینه ی سایت های ورزشی از دیکر خدماتی است که شرکت طراحی سایت در کنار طراحی سایت ورزشی شما، به شما ارائه خواهد داد.

تعرفه طراحی سایت ورزشی

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
معرفی وکیل
پنل مدیریت سئو
درج خدمات
درج محصولات
دسته بندی محصولات
گالری تصاویر
گالری ویدئو
نتایج مسابقات
فیلتر محصولات
SSL
جستجو پیشرفته
فروشگاه اینترنتی (فروش اینترنتی محصولات)
پرسش و پاسخ
قیمت۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان۵،۰۰۰،۰۰۰  تومان۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت