طراحی سایت هتل

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل

طراحی سایت هتل

یکی از کسب و کارهایی که به طراحی سایت نیاز مند است هتل – Hotel می باشد زیرا گسترده شدن و حضور اینترنت در همه ی حوزه ها پر رنگ شده است و هر صنفی با داشتن و طراحي سایت می تواند بهتر دیده، شناخته و بزرگ تر شود . هتل ها هم از جمله مکان هایی هستند که با طراحی سایت هتل و طراحی وب سایت هتلداری می توانند به خوبی دیده شوند و بنابراین اقدام به داشتن و طراحی سایت برای خود می کنند و هر چه در محیط اینترنت پررنگ تری داشته باشیم در حقیقت خود را بهتر می شناسانیم و فعالیت هایمان را گسترده تر می کنیم .

در دنیای امروز روابط گسترده تر شده و افراد برای خود طراحی وب سایت را انجام می دهند و به این کار علاقه مند می باشند زیرا این راهی است بسیار مناسب و منبع درآمد بیشتر ، مخصوصا برای صنفی همانند  هتل داری که با مسافرین و توریست ها سر و کار دارد و با یک سایت یوز فرندی – کاربر پسند و طراحی سایت قوی می توانید مشتری های بیش تری را جذب خود نمایند .

تمامی هتل دارارن قادر خواهند بود که در وب سایت و طراحی سایت خود خدمات شان را قرار دهند و از امكانات و ویژگی های هتل خود تعریف کنند، آن ها می توانند یک تور مجازی داشته و در سایت قرار دهند و یا بهترین عکس و تصاویر خود را در قسمت گالری تصاویر و اسلایدشو سایت در صفحه اصلی سایت بگذارند و در تمامی عکس ها نمایس هتل و داخل ان را به نمایش بگذارند و به صورت ۳۶۰ درجه نمایش دهند

هر چه وضوح عکس ها بیش تر و بهتر باشد برای کاربران جذاب تر و دیدنی تر می شود (ترجیحا HD باشد).

کاربران دوست دارند قبل از سفر کردن به جایی ، هتلی را که قرار است در ان بمانند ببینند بنابراین شرکت طراحی سایت باید بهترین تصاویر را در وب سایت بگذارید. با کمک طراحی سایت هتل کاربر می تواند قبل از سفرش به کمک اینترنت هتلی را كه اسمش را می داند ببیند و از ویژگی های طراحی سایت هتل و طراحی سایت های هتلداری و رزرواسیون دیدن کند، آن را بهتر بشناسد و یا این که بهترین هتل ها را سرچ کند و بعد از امكانات آن ها دیدن کند، تمام بخش ها را بررسی و آن ها را با هم مقایسه نماید، در این صورت می تواند با خیال راحت و با کمک امكان رزرو که در طراحی سایت هتل قرار دارد اتاق را برای خود بگیرد تا بعدا در سفرش از آن استفاده نماید .
وب سایت و طراحی سایت هتل هم مانند بقیه سایت ها دارای ویژگی هایی خاصی می باشد که چندین موارد را در این جا به طور کلی توضیح می دهیم :

مدیریت سایت هتل بسیار راحت می باشد زیرا پنل مدیریتی (CMS) آن بسیار آسان و قابل فهم می باشد بدون نیاز به علم و تخصصی خاص.

تاریخچه و ویژگی های هتل تان را بشمارید. طراحی سایت هتل و طراحی سایت رزو هتل و ویژگی های آن را برای مسافران خود به خوبی و روشنی شرح دهید.

اگر هتل تان دارای افتخارات است آن ها را نام برده و اجازه بدید تا شرحی از ویژگی هایتان در طراحی سایت هتل قرار بگیرد .

هرگز گالری تصاویر و ویدیو را در طراحی سایت و طراحی سایت  های هتلداری و رزرواسیون فراموش نکنید! عکس ها به طور کلی چیزهای نمایشی نقش مهمی را در طراحی وب سایت بازی می کنند و موثر می باشند .

از امكانات و خدمات وب سایت هتل بگویید و خدمات را برای مسافران عرضه کنید. ما حتما در طراحی سایت هتل یک طور مجازی قرار میدهیم زیرا بسیار موثر است.

رزرو به صورت اینترنتی را در طراحی وب سایت هتل و طراحی سایت  های هتلداری و رزرواسیون قرار دهید تا امكان رزرو کردن اتاق برای مشتری ها به صورت آنلاین نیز فراهم باشد و آن ها بتوانند از طریق درگاه های آنلاین هزینه ی اتاق ها و یا سوئیت ها را پرداخت کنند.

بهتر از که سئو سایت هتل را چند زبانه طراحی سایت کنید زیرا شاید مسافران خارجی هم داشته باشید و آن ها هم باید بتوانند به راحتی از وب سایت طراحی شده استفاده کنند .

تمامی نقطه های دیدنی و گردشگری در شهر تان را در وب سایت هتل قرار دهید .

قیمت های مربوط به خدمات هتل خود را نیز می توانید در وب سایت تان قرار دهید .

از نقشه آنلاین (گوگل مپ) در سایت استفاده نمایید .

تعرفه طراحی سایت هتل

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
معرفی مجموعه
خبرنامه
معرفی هتل
گالری تصاویر
گالری ویدئو
نمایش آدرس بر روی نقشه گوگل
منو غذا
برآورد هزینه
رزرواسیون آنلاین
نمایش سه بعدی هتل
پنل مدیریت سئو
SSL
قیمت۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان۷،۰۰۰،۰۰۰  تومان۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت