طراحی سایت نیازمندی و ثبت آگهی

طراحی وب سایت نیازمندی و ثبت آگهی

طراحی وب سایت مقاله

طراحی سایت نیازمندی و ثبت آگهی

از آنجایی که امروزه طراحی سایت، به منظورهای گوناگونی انجام می شود، طراحی وب سایت نیازمندی نیز یکی از سایتهایی است که در آن مشاغل گوناگون، محصولات و خدمات در دسته بندی ها مختلف ارائه می شود. بودن طراحیسایت های نیازمندی بسیار لازم و ضروری است چرا که همه افراد از طیف های مختلف به این طراحی سایتها نیازدارند، آنچه در طراحی سایت نیازمندی ارائه می شود دفترچه کاملا از اطلاعات شرکتها، خدمات دهندگان و فروشندگان و … است که به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار داده می شود.

سایت های نیازمندی به سایتهایی گفته می شود که در این سایت ها محصولات، خدمات یا مشاغل مختلفی در دسته بندی های متفاوتی به مشتریان و بازدیدکنندگان ارائه می شود. سایتهای نیازمندی برای اینترنت بسیار حیاتی است. این حیاتی و مهم بودن به این خاطر است که همه افراد به اطلاعات شرکتها، فروشندگان و چگونگی تماس با آنها را به صورت آگهی در سایت نیازمندی ارائه می شوند.

طراحی سایت نیازمندی

یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت محسوب می شود که واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران نیز با درنظر گرفتن این موضوع سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتری می کند، چرا که طراحی سایت نیازمندی به دلیل اینکه حیطه بسیار وسیعی از موضوعات مختلف و مشاغل گوناگون را شامل می شود اگر به درستی و با رعایت اصول حرفه ای انجام شود می تواند موفقیت بسیار بزرگی را برای کارفرمایان ثبت کند.

واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران در طراحی سایت نیازمندی ها تمامی سعی خود را می کند که طراحی سایت کاملا متناسب با اصول سئو و بهینه سازی سایت انجام شود تا مدیران را به سوددهی از طریقسایت نیازمندی ها برسانند.

واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران با نمونه های موفقی که در این زمینه طراحی کرده توانسته سایت های نیازمندی قوی را طراحی کند که با سرچ کلمات کلیدی از جمله ثبت آگهی، آگهی رایگان، درج آگهی و…سایت های طراحی شده تسط شرکت در صفحات اول انواع مرورگرها آشکار می شود.

طراحی سایت نیازمندی ها , طراحی سایت آگهی باید دارای یک سری ویژگی های منحصربفرد است که مهمترین ویژگی آن دیده شدن آگهی افرادی است که اقدام به ثبت آگهی خود در سایت می کنند کهواحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران به شایستگی توانسته از عهده این کار برآید و نمونه هایی که در طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی سایت آگهی وجود دارد دلیل این ادعای ما است.

واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران در طراحی سایت نیازمندیها ویژگی های دیگری همچون نمایش آگهی های متنی، لینک دار، جداسازی آگهی ها به صورت دسته بندی شده، طراحی پنل مدیریتی ساده،گنجانیدن سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه، سیستم پرداخت آنلاین و… سعی در رضایت کامل مشتریان دارد.

طراحی سایت نیازمندی ها برای کسب درآمد بیشتر به مخاطبان صورت می گیرد که اگر شرکت طراحی سایت به خوبی از عهده این مهم برآید می تواند برای صاحبان آن سود بسیار زیادی را به ارمغان بیاورد، بنابراین باید کارفرمایان باید توجه داشته باشند که طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی سایت آگهی به شرکتهای طراحی سایت خبره بسپارند.

طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی سایت آگهی وقتی به سود دهی منجر می شود که سایت بتواند افراد زیادی را آن جلب کند، بنابراین ایجاد ترافیک برای سایت بسیار پراهمیت است که اگر شرکتهایطراحی سایت به این مسئله آشنایی داشته باشند می توانند زمینه های افزایش بازدید سایت را فراهم کنند.

در طراحی سایت نیازمندیبا توجه به ماهیت سایت نیازمندی مبالغی برای درج آگهی مبادله می شود که در این صورت باید سایت از سیستم امنیت خوبی برخودار باشد تا افراد سودجو نتوانند به داخل سایت نفوذ کنند، در این راستا نیز واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران به شایستگی توانسته سایتهای طراحی شده توسط این شرکت را با امنیت بالایی طراحی کند.

صرف طراحی زیبا نیز تاثیرگذار نیست؛ بلکه مهم ترین موضوع کشانیدن بازدیدکننده به سایت است چرا که از طریق بازدیدکننده است که اگهی بیشتری نیز نصیب سایت می شود. در این خصوص باید مسائیل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت کاملا رعایت شود تا بیننده بیشتری به سمت سایت هدایت شود و سایت در صفحات اول تمامی مرورگرهای مهم قابل رویت باشد.

در طراحی وب سایت نیازمندی

برای سئو سایت و توسعه سایت باید امکاناتی برای افزودن کلمات کلیدی و برقراری ارتباط بین دسته های نیازمندی ها و آگهی ها وجود داشته باشد.

طراحی سایت نیازمندی

باید به گونه ای صورت گیرد که پس از آنکه مشتری هزینه مربوط به آگهی را پرداخت بتواند فیش بانکی را ببیند و در صورت امکان تایید یا رد کند.

طراحی سایت نیازمندی

طوری طراحی می شود که در آن امکان مدیریت منوهای سایت بدون اینکه به دانش برنامه نویسی و مدیریت اطلاعات نیاز داشته باشد، امکان پذیر می باشد.

طراحی وب سایت نیازمندی

باید از یک سری ویژگی های خاص مربوط به سایت برخوردار باشد باشد که دیگر سایتها کمتر به آن توجه کرده باشد از جمله این ویژگی ها می توان به سیستم های پورسانت دهی، آگهی های تخفیف دارد، پرداخت آنلاین، سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه و…. اشاره کرد.

طراحی سایت نیازمندی

برای جذب مشتری ابتدا با امکان درج آگهی های رایگان و در وهله دوم جذب آگهی های ستاره دار و ویژه می پردازد و در نتیجه به افزایش مشتری در سایت منجر شود. چرا که هر چه در این گونه سایتها آمار بازدید زیاد شود مستقیما بر بالا بردن درآمد برای مدیر سایت می انجامد.

تعرفه طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی در سایت تهران سایت دیزاین

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
تجزیه و تحلیل آمار بازدیدکننگان (آمارگیر)
فرم تماس
جستجو در سایت
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ 
معرفی مجموعه
تایین سطوح دسترسی
ثبت آگهی
ویرایش، حذف آگهی
ریسپانسیو
فیلتر آگهی ها
نمایش آگهی ها در هر شهر بر اساس موقعیت
تایید و یا عدم تایید آگهی
ثبت نام کاربر
گزارش آگهی غیر قانونی
امکان معرفی آگهی ویژه
پرداخت آنلاین
پنل مدیریت سئو
SSL
قیمت۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان۷،۰۰۰،۰۰۰  تومان۹،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت