طراحی سایت نمایشگاه ماشین

طراحی وب سایت نمایشگاه خودرو (گالری ماشین)

طراحی وب سایت نمایشگاه ماشین

طراحی سایت نمایشگاه ماشین

اگر شما می خواهید ماشین جدیدی خریداری نمایید می توانید بدون اینكه به صورت حضوری به نمایشگاه بروید از طریق اینترنت به سایت های نمایشگاه خودرو و طراحی سایت خودرو نگاهی بیندازید و در آنجا اتومبیل دلخواه خود را از طریق طراحي سایت خودرو پیدا می کنید كنید  امروزه اكثر كسانی كه قصد خرید اتومبیل را دارند در اینترنت شرایط و ویژگی های اتومبیلمورد نظر خود را خوانده و سپس اقدام به خرید از طریق طراحی سایت خودرو می نمایند.

پس نیاز به طراحی سایت نمایشگاه اتومبیل درك می شود و داشتن و طراحی سایت اتومبیل و طراحی سایت خودرو به عمری ضروری تبدیل می شود.چون طراحی سایت اتومبیل یك راه ارتباطی میان مشتریان و نمایشگاه داران اتومبیل برقرار می کند تا از این طریق اتومبیل ها به مشتریان معرفی شود و سپس معامله به صورت حضوری در محضر انجام گیرد.

از میان صنایعی كه در كشور وجود دارد صنعت خودرو یکی از پر درآمدترین صنایع می باشد چون تمام افراد به سمت داشتن یک اتومبیل می روند. با گسترش چشمگیر فضا مجازی تمامی فروشندگان ماشین و مدیران نمایشگاه های خودرو خود را مستلزم داشتن سایت اتومبیل می دانند تا از این طریق مشتریان بی شماری را به سمت خود جلب نمایند و کسب و کار خود را با طراحی سایت خودرو گسترش دهند. برای انواع ماشین های خود تبلیغ اینترنتی انجام می دهند و تمایل دارند تا از طریق اینترنت به تجارت و كسب و كار خود رونق بخشند.

طراحی سایت نمایشگاه اتومبیل و طراحی سایت خودرو باید با توجه به خواسته های مشتری طراحی شود و امكاناتی در طراحی سایت لحاظ شود كه مهم و ضروری می باشد. سایت نمایشگاه اتومبیل از قسمت ها و ماژول های متفاوتی ساخته شده است كه می توان به این موارد اشاره نمود: اطلاعات جامعی درباره خودروهای گوناگون، اتومبیل های جدیدی كه به تازگی تولید و یا وارد شده اند. همچین ما‍ژول نظر سنجی در سایت قرار داده شود. قسمت مربوط به خرید و فروش ماشین ، گالری تصاویر انواع اتومبیل ها در طراحی سایت ماشین در نظر گرفته شود.

در طراحی سایت ماشین، طراحی سایت نمایشگاه اتوموبیل، طراحی سایت نمایشگاه خودرو و طراحی سایت خودرو برای اینكه مشتری جذب طراحی سایت شما در نگاه اول شود سعی نمایید كه در صفحه اصلی سایت اسلایدری موجود باشد كه تصاویر شكیل و جذابی از اتومبیل ها به کیفیت بالا (ترجیحا HD) در آن به نمایش گذاشته شود تا مخاطب را تحت تأثیر طراحی سایت قرار دهد و بازدیدکننده را به وجد بیاورد. می توانید تصاویر مربوط به اتومبیل ها را در زوایای مختلفی گرفته و در گالری تصاویر قرار دهید.

در قسمت تماس با ما سایت اتومبیل آدرس و شماره تلفن های نمایشگاه و همچنین آدرس ایمیل نمایشگاه خودرو خود را قرار داده تا مشتریانی كه قصد خرید ماشین دارند بتوانند به صورت حضوری و غیر حضوری با شما ارتباط داشته باشند و همچنین با شما در مورد اتومبیل، خودرو انتخاب شده مشورت نمایند.

طراحی سایت خودرو صفحه های مختلفی را می تواند در خود جا بدهد از جمله این صفحاتی که در  طراحی سایت خودرو باید موجود باشد، صفحاتی جانبی برای مشخصات هر خودرو، مقاله های علمی درباره خودروها و اجزای آن، خرید و فروش خودرو، آخرین قطعات تولیدی خودرو و چگونگی کار کرد آنها و… است.

شرکت طراحی سایت ما در زمینه طراحی سایت خودرو و طراحی سایت نمایشگاه خودرو با اشراف کامل به روشهای طراحی سایت خودرو مشتریان را در رسانیدن به اهداف خود همراهی می کند همچنین باعث جذب مخاطبان به سایت خودرو می شود.

همانطور كه گفته شد در طراحی سایت اتومبیل و طراحی سایت خودرو بخشی به نام خرید و فروش آنلاین ماشین موجود است كه برای كسانی كه قصد خرید یا فروش اتومبیل و یاخودرو خود را دارند طراحی سایت شده است.

در قسمت خرید و فروش خودرو كاربران می توانند برای فروش اتومبیل خود اطلاعات كاملی از خودرو را در اینجا درج نمایند و با نام خود ذخیره نمایند و یا از اطلاعات مربوط به كاربران دیگر كه خودرو خود را ثبت کرده اند جویا شوند و به خرید و فروش اتومبیل در سایت شما که طراحی سایت شده است بپردازند.

اتومبیل های كه شما در اختیار دارید را در سایت با الویت ها و ویژگی هایی كه خودتان در نظر دارید طبقه بندی نمایید تا بازدیدکنندگان بتوانند طبق الویت های خود اتومبیل های مورد نظر خود را به راحتی و بهتر پیدا نمایند و زودتر به هدف خود دست یابند.

می توانید در سایت خود از نحوه قرارداد و معامله ای كه در نمایشگاه شما انجام می گیرد نیز شرح دهید. همچنین می توانید قیمت های اتومبیل ها را بصورت آنلاین و روزانه در سایت خود به نمایش بگذارید تا از قیمت های اتومبیل های موجود در سایت شما نیز آگاه شوند.

طراحی سایت خودرو در صورتی به نتیجه مطلوب می رسد که شرکت طراحی سایت اصول مربوط به سئو و بهینه سازی سایت را در هنگام طراحی سایت رعایت کرده باشد، این کار میسر نخواهد بود مگر اینکه شرکت طراحی وب سایت با گنجانیدن کلمات کلیدی مرتبط با صنعت خوردروسازی از جمله خرید و فروش خودرو، نمایشگاه خودرو ، نمایشگاه ماشین، نمایشگاه اتوموبیل و … در سایت باعث هدایت بازدیدکنندگان از گوگل به سایت خود شود.

شرکت طراحی سایت نیز با آگاهی از اهمیت سئو در بهینه سازی سایت تمامی سعی خود را می کند که در طراحی وب سایت خودرو این مسائل را در نظر بگیرد و باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت در سطح اینترنت شود.

طراحی سایت نمایشگاه ماشین باید از ویژگی های خاصی برخودار باشد که باعث متمایز بودن سایت نسبت به دیگر سایت های طراحی شده نمایندگی خودرو، انوموبیل شود، استفاده از عکس های باکیفیت و متنوع از صنایع خودروسازی و ملزومات وابسته به آن تاثیر بسیا زیادی بر روی بازدیدکنندگان سایت دارد به همین دلیل است شرکت طراحی سایت نیز در طراحی سایت از تصاویر گویا و بارزولویشن بالا و HD استفاده می کند، همچنین تمامی صفحات از نظر سرعت لود قبلا تست می شود که مشکلی در سرعت لود شدن هیچ یک از صفحات سایت به وجود نیاید و کاربر با ورود به سایت و استفاده از امکانات آن از سایت راضی باشد و در مراجعات بعدی هدفمند عمل می کنند.

شرکت طراحی سایت تهران با امکاناتی که در طراحی سایت به مشتریان می دهد به خوبی کاربران در تمامی مراحل یاری می رساند به عنوان مثال اگر مشتری در پی خرید خودرویی باشد و اطلاعاتی درباره آن نداشته باشد در طراحی سایت خودرو می تواند اطلاعات خوبی درباره معرفی، چگونگی کارایی، اقساط و… پیدا کند و تمامی پاسخ های سوالات احتمالی خود را در سایت بیابد.

همچنین با مقایسه دیگر خودروها می تواند معایب یا مزایای خودروها را بداند و نسبت به خرید یک خودرو خاص ترغیب شود.

معمولا هدفی که کارفرمایان از درخواست طراحی سایت نمایشگاه خودرو به شرکتهای طراحی دنبال می کنند، معرفی محصولات جدید و در راه خود از طریق اینترنت به مشتریان است که در این صورت به همراه معرفی به امکانات، قیمت، ویژگی های خودرو و… پرداخته می شود، بدین ترتیب مشتریان را از ابتدا در تصمیم گیری برای خرید محصول یاری می کنند.

واحد طراحی سایت ما کارفرمایان را در آشنا کردن کاربران با محصولات و فروش بهتر محصولات همراهی می کند.

در طراحی سایت ماشین سئو و بهینه سازی نیز ضروری و مهم می باشد. واحد طراحی سایت تمام تلاش خود را می كند تا سایت شما از لحاظ طراحی گرافیكی زیبا، منحصر به فرد و اختصاصی باشد و وب سایت شما در رتبه های برتر موتور های جستجو قرار بگیرد و یكی از طراحی سایت های نمایشگاه اتومبیل، نمایشگاه ماشین، نمایشگاه خودرو پر بازدیدكننده باشد و شما به هدف خود در داشتن طراحی سایت نمایشگاه اتومبیل و طراحی سایت خودرو  برسید.

تعرفه طراحی سایت نمایشگاه خودرو

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
معرفی مجموعه
خبرنامه
گالری تصاویر
گالری ویدئو
مشخصات فنی خودرو
معرفی شرکت های تولید کننده خودرو
نمایش سه بعدی خودرو
فروشگاه ساز (فروش اینترنتی خودرو)
پنل مدیریت سئو
SSL
قیمت۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان۶،۰۰۰،۰۰۰  تومان۷،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت