طراحی سایت مشابه دیجی کالا

طراحی سایت مشابه دیجی کالا

چشم انداز طراحی سایت دیجی کالا

دیجی کالا نام یکی از وب‌گاه‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در ایران است. این وب‌گاه بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران (طراحي سایت در تهران سایت دیزاین را مطالعه کنید) است و به طور میانگین روزانه بیش از ۸۵۰ هزار بازدید کننده دارد. دفتر مرکزی این شرکت که برای امور مالی و بازرگانی استفاده می‌شود.

ایده شکل گیری دیجی کالا

در مورد ایده و دلیل راه‌اندازی شرکت دیجی کالا، برادران محمدی گردانندگان این وب‌ سایت فروش اینترنتی محصولات دیجیتال این داستان را بازگو می‌کنند که این ۲ برادر یعنی حمید و سعید محمدی در سال ۱۳۸۴ هر دو عکاسی دیجیتال را پیگیری می‌کردند. بعد از جست و جو در اینترنت دربارهٔ دوربین‌ها، دوربین مورد نظر را از بازار خیابان جمهوری تهران خریداری کردند. اما بعد از چند روز پی بردند، لنز روی دوربین دست دوم و تعمیری است. این اتفاق ناخوشایند از تجربه خرید به شکل سنتی، که خیلی قابل اعتماد هم نبود، جرقه اولیه تأسیس شرکت دیجی کالا بود.

طراحی سایت دیجی کالا | سایت دیجی کالا | طراحی سایت شبیه دیجی کالا | طراحی سایت مشابه دیجی کالا

در قسمت این قسمت قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم:

  • راز موفقیت طراحی سایت دیجی کالا چیست؟
  • چگونه می توان یک سایت همانند دیجی کالا داشت؟
  • طراحی سایت دیجی کالا توسط چه کسانی انجام شده است؟
  • طراحی سایت دیجی کالا برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟
  • ساخت سایت شبیه به دیجی کالا چه امکانات و ویژگی هایی را در اختیار ما می گذارد؟

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت دیجی کالا ، با شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران) همراه باشید.

طراحی سایت دیجی کالا توسط چه کسانی انجام شده است؟

سایت دیجی کالا با CMS اختصاصی و (طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با CMS را مطالعه نمایید) و تحت زبان برنامه نویسی طراحی سایت asp.net (طراحی سایت با asp.net) طراحی سایت و ساخته شده است ، تیم طراحی وب سایت این سایت در خود دیجی کالا بوده و از پشتیبانی قدرتمندی استفاده می کند. ولی این عوامل دلیل نمی شود که کسی سایتی همانند دیجی کالا را نداشته باشد،تیم طراحی سایت شرکت طراحی وبسایت تهران سایت دیزاین توانسته است قالب های کاملا مشابه و یکسان با این سایت را ساخته و از آن پشتیبانی کند، این قالب ها علاوه بر CMS های اختصاصی، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس (طراحی سایت با وردپرس) نیز سازگاری کامل را داشته و شما می توانید به راحتی با آن به فعالیت پرداخته و کالا و خدمات خود را عرضه کنید. ظاهر و ویژگی های این قالب طراحی شده کاملا مشابه با سایت دیجی کالا بوده و تمامی امکانات آن دارای قابلیت شخصی سازی می باشند.

طراحی سایت دیجی کالا مناسب چه کسب و کارهایست؟

طراحی سایت دیجی کالا مناسب برای وب سایت های فروشگاه اینترنتی و فروش محصول به صورت آنلاین است به طور کلی افراد، ارگان ها و شرکت هایی که تصمیم به تجارت الکترونیک دارند.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت مشابه دیجی کالا

اگر به طراحی سایت دیجی کالا مراجعه کرده باشید متوجه خواهید شد که محصولات به صورت منظم دسته بندی شده و کار برای کاربران بسیار ساده است و افراد با صرف کمترین زمان می توانند به هدف خود در سایت برسند.

طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا

از دیگر ویژگی های طراحی سایت مشابه دیجی کالا می توان به طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت واکنش گرا = طراحی سایت برای موبایل) و مطابق بودن آن با اصول طراحی سایت اشاره کرد ، تمامی این عوامل دست به دست هم داده تا ما یک طراحی سایت بر اساس سئو داشته باشیم  و ترافیک سایت خود را از این طریق افزایش دهیم.

طراحی وب سایت دیجی کالا توسط تهران سایت دیزاین

شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین با کادر فنی حرفه ای و سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه برای طراحی سایت شبیه به دیجی کالا است. طراحی سایت مشابه دیجی کالا هم می تواند به صورت اختصاصی، هم با وردپرس و هم با استفاده از اپن کارت (طراحی سایت با اپن کارت را مطالعه کنید) طراحی سایت شود.

سفارش طراحی سایت مشابه دیجی کالا توسط سایت ساز ووکارس در: Tehran-Site-Design.Com

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت