طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار یک سایت ثبت آگهی عمومی با موضوعات مختف است، این سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی طراحی سایت PHP و با فریم ورک های Highcharts و jQuery طراحی سایت شده است.

تعداد بازدید سایت دیوار

دیوار سایت ۱,۲۴۴ دنیا و ۱۶ ایران از نظر رتبه ترافیک است.

طراحی سایت مشابه دیوار

شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت حرفه ای بهترین گزینه برای انتخاب شرکت طراحی سایت دیوار است.

سایت دیوار چگونه طراحی سایت شده است

طراحی سایت دیوار با CMS اختصای و تحت زبان برنامه نویسی php  طراحی وبسایت حرفه ای و ساخته شده است ، تیم طراحی سایت تهران سایت دیزاین  این سایت در خود سایت دیوار بوده و از پشتیبانی قدرتمندی استفاده می کند. ولی این عوامل دلیل نمی شود که کسی سایتی همانند آن را نداشته باشد،تیم طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت) می تواند قالبی کاملا مشابه و یکسان با این سایت را طراحی و از آن پشتیبانی کند، این قالب ها علاوه بر CMS های اختصاصی، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز سازگاری کامل را داشته و شما می توانید به راحتی با آن به فعالیت پرداخته و کالا و خدمات خود را عرضه کنید. ظاهر و ویژگی های این قالب طراحی شده کاملا مشابه با سایت دیوار بوده و تمامی امکانات آن دارای قابلیت شخصی سازی می باشند.

۲ دیدگاه ها
  • ارسال شده در۸:۵۳ ق٫ظ,۱۰ خرداد ۱۳۹۸

    سلام وقت بخیر … متن کمی گنگ یود .. نتونستم تا آخر بخونم … ممنون میشم یه ویرایش انجام بدید …

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت