طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت ترجمه

یادگیری زبان انگلیسی, با توجه به شرایط فعلی جامعه و نیز نیاز به ارتباط  ما با سایر کشور ها  امری بسیارمهم تلقی می شود. با این حال  بسیاری از افراد مسن و یا افرادی که شرایط لازم برای فراگیری زبان انگلیسی  را نداشته اند ,با این زبان بیگانه هستند این در حالی است که نیاز ما به یادگیری انگلیسی و نیز ارتباط با سایرکشور ها همواره وجود دارد. در این شرایط ,وجود وب سایت های ترجمه میتواند جایگزینی برای حضور فیزیکی در دارالترجمه باشد.

نحوه فعالیت وب سایت ترجمه

مشتریان فایل های مورد نظر خود را در قالب فایلهای عکس یا ورد  ارائه میدهند (به عبارتی فایل اصلی که در سایت قرار میگیرد فایل دیجیتال می باشد)و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت میکنند و محصول نهایی را به صورت ورد از شما  تحویل میگیرند.

ویژگی های وب سایت دارلترجمه

دانشجویان و صاحبان شغل در هر حال ممکن است نیاز به زبان انگلیسی پیدا کنند در این شرایط اغلب افراد به دارالترجمه ها رجوع میکنند؛وجود وب سایت های ترجمه بسیار مهم تلقی میشوند چرا که همه ی افراد در شهرستان ها به دارالترجمه دسترسی ندارند و البته وجود راه حلی کم هزینه و به صرفه و نیز راهی که زمان کمتری را از شما بگیرد ارجحیت خواهد داشت.عاوه بر ان این وب سایت ها نیازی به حضور فیزیکی نداشته و میتواند نیاز های مشتریان را رفع کند.

امنیت

بسیاری از فایل های مهم و اساسی اشخاص در سایت شما قرار میگیرد شما موظف هستید طی بازه زمانی مشخص فایل های ترجمه شده را در اختیار مشتریان قرار دهید.دراین  فاصله نیاید وب سایت شما توسط هکرها,هک شود و یا در اطلاعات مشتریان تغییراتی ایجاد گردد.

طراحی سایت ترجمه از نظر ظاهری

یکی از نکات بسیار مهمی که باید به ان توجه شود شکل ظاهری سایت میباشد.ظاهر سایت یکی از مهمترین عوامل در جذب مشتری می باشد .هر چه ظاهر سایت گیرا تر شود در جلب نظر مثبت مشتری میتواند موثرتر گردد.

امکان معرفی مترجمان و رتبه بندی انها

با وجود این امکان داخل وبسایت سبب میشود اعتماد  مشتری به شما بیشتر می شود و نیز از روند انجام کار اطمینان بیشتری پیدا خواهد کرد.

امکان ارسال وضعیت فایل مشتری توسط پیامک …

با انجام این کار این مشتری را در جریان فرایند انجام کار قرار میدهیم و نیز پس از پایان فرایند ترجمه به راحتی و اسانی اگاه می شویم.

علاوه ر ان با امکان ارجاع مشتری به یک مترجم خاص میتوان رضایت مشتریان را بالا تر ببریم.

امکان پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت

با وجود این امکان میتوان در زمان مشتری صرفه جویی کرد و کاربر از این طریق به راحتی میتواند وجه را پرداخت نماید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت