طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

دنیای جدید متحول کننده مفاهیم گذشته و زاینده مفاهیم جدیدی می‌باشد. در عصر حاضر سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی عرصه‌ای برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی فراهم آورده‌اند که دیگر ارائه این خدمات نیازمند محدود شدن در مکان‌های خاص و ثابتی نیست.
راه کار جامع طراحی سایت‌ ما جهت راه اندازی سایت بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، سامانه‌ای کامل برای ساخت و طراحی سایت‌ های بیمارستان، کلینیک، رادیولوژی، داروخانه، داروسازی مراکز تجهیزات پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی، مراکز دارویی، آزمایشگاه‌ها، مطب ‌ها و موسسه‌های دولتی و خصوصی بهداشتی درمانی به صورت گسترده می‌باشد. طراحی سایت‌ توسط تهران سایت دیزاین برای بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی و دارویی دارای امتیازات و خصوصیات ویژه‌ای می‌باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پخش زنده

از قابلیت‌های منحصر بفرد طراحي سایت‌ این مراکز می‌توان به سیستم پخش زنده تصاویر در وب سایت، برگزاری کنفرانس‌های زنده اشاره نمود.

میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت‌ بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراحی سایت‌. حال اینکه ما با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی سایت طراحی شده توسط تیم طراحی سایت‌ این شرکت را بعهده خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت