طراحی آپ اپل

یکی از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران) طراحی نرم افزار آپل (طراحی آپ IOS) برای طراحی سایت است.

امروزه با توسعه فضای مجازی، طراحی سایت و  طراحی آپ طراحی سایت توسعه یافته است و نیاز های طراحی سایت و طراحی نرم افزار اپل برای طراحی سایت رو به افزایش است.

طراحی آپ IOS و طراحی آپ آندروید یکی از خدمات نوین شرکت طراحی سایت ماست،  این شرکت طراحی سایت در راستای ارائه هدف طراحی سایت و توسعه سایت، ایجاد رسانه های نوین و بروز برای بدست آوردن اهداف معین شرکتها و مجموعه های تجاریست. از این رو این شرکت طراحی سایت در نظر دارد هماهنگ با برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی آیفون بهترین کیفیت را مانند طراحی سایت ارائه نماید از جمله مهمترین عوامل برای برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios تهیه ساختار مدون و یکپارچه در قالب چندین موتور قدرتمند برای تهیه و تولید اپلیکیشن می باشد. برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios بصورت کاملا Native و در محیط برنامه نویسی جاوا و Objective-c صورت می گیرد.

موضوعات طراحی اپلیکیشن iOS

 • معرفی شرکت یا محصول
  دریافت اطلاعات از سایت

طراحی آپ IOS معرفی شرکت یا محصول بصورت اپ آفلاین یا آنلاین با قابلیت بروزرسانی از طریق کنترل پنل تحت وب. مناسب شرکت های جهت جایگزینی کاتالوگ و سی دی مالتی مدیا.


 • طراحی اپ  IOS رستوران
  منو و سفارش

۲ نوع طراحی آپ IOS رستوران وجود دارد که تهران سایت دیزاین هر دونوع را ارائه می کند. اپ رستوران جهت دریافت سفارش در خود رستوران و اپ رستوران برای دریافت سفارش بصورت اینترنتی و یا اس ام اس.


 • طراحی اپ IOS  سمینار و کنفرانس
  برای برگزاری سمینار و کنفرانس

طراحی آپ IOS  سمینار و کنفرانس با قابلیت های فوق العاده حرفه ای از جمله: ثبت نام٫ محل برگزاری٫ زمان بندی ٫ سخنرانان و …


 • طراحی اپ IOS  فروشگاه اینترنتی
  اپ فروشگاهی

طراحی آپ IOS فروشگاهی تهران سایت دیزاین برای معرفی٫ جستجو و فروش یک محصول بسیار مناسب می باشد. خرید محصولات بسیار سهل و آسان صورت می گیرد و همه اتفاقات در خود اپ رخ می دهد.


 • طراحی آپ IOS بر اساس موقعیت کاربر
  Location Base

طراحی آپ IOS لوکیشن بیس یا موقعیتی بر یک اصل عمل می کند و آن عملکرد اپ بر اساس GPS و موقعیت کنونی کاربر در نقاط مختلف است. مثال اپی که برای یافتن موقعیت خودرو مورد استفاده قرار گیرد.


 • طراحی آپ IOS با ایده شما و انحصاری
  اپ اختصاصی

طراحی آپ IOS بر اساس نیاز شما و بر اساس ایده شما بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود. این نوع مناسب افرادی است که بدنبال ساخت اپ خارج از دسته بندی های ذکر شده بوده اند.