طراحی آپ آندروید

یکی از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران) طراحی نرم افزار آندروید (طراحی آپ آندروید) برای طراحی سایت است.

امروزه با توسعه فضای مجازی، طراحی سایت و طراحی آپ طراحی سایت توسعه یافته است و نیاز های طراحی سایت و طراحی نرم افزار آندروید برای طراحی سایت رو به افزایش است.

طراحی آپ آندروید و طراحی آپ اپل یکی از خدمات نوین شرکت طراحی سایت ماست،  این شرکت طراحی سایت در راستای ارائه هدف طراحی سایت و توسعه سایت، ایجاد رسانه های نوین و بروز برای بدست آوردن اهداف معین شرکتها و مجموعه های تجاریست. از این رو این شرکت طراحی سایت در نظر دارد هماهنگ با برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی آیفون بهترین کیفیت را مانند طراحی سایت ارائه نماید از جمله مهمترین عوامل برای برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios تهیه ساختار مدون و یکپارچه در قالب چندین موتور قدرتمند برای تهیه و تولید اپلیکیشن می باشد. برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios بصورت کاملا Native و در محیط برنامه نویسی جاوا و Objective-c صورت می گیرد.

موضوعات طراحی اپلیکیشن آندروید

 • معرفی شرکت یا محصول
  دریافت اطلاعات از سایت

طراحی اپ  آندروید معرفی شرکت یا محصول بصورت اپ آفلاین یا آنلاین با قابلیت بروزرسانی از طریق کنترل پنل تحت وب. مناسب شرکت های جهت جایگزینی کاتالوگ و سی دی مالتی مدیا.

 


 • طراحی اپ  آندروید رستوران
  منو و سفارش

۲ نوع طراحی اپ  آندروید رستوران وجود دارد که شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین هر دونوع را ارائه می کند. اپ رستوران جهت دریافت سفارش در خود رستوران و اپ رستوران برای دریافت سفارش بصورت اینترنتی و یا اس ام اس.

 


 • طراحی اپ  آندروید سمینار و کنفرانس
  برای برگزاری سمینار و کنفرانس

طراحی اپ  آندروید سمینار و کنفرانس با قابلیت های فوق العاده حرفه ای از جمله: ثبت نام٫ محل برگزاری٫ زمان بندی ٫ سخنرانان و …

 


 • طراحی اپ  آندروید فروشگاه اینترنتی
  اپ فروشگاهی

طراحی اپ  آندروید فروشگاهی تهران سایت دیزاین برای معرفی٫ جستجو و فروش یک محصول بسیار مناسب می باشد. خرید محصولات بسیار سهل و آسان صورت می گیرد و همه اتفاقات در خود اپ رخ می دهد.

 


 • طراحی اپ  آندروید بر اساس موقعیت کاربر
  Location Base

طراحی اپ  آندروید لوکیشن بیس یا موقعیتی بر یک اصل عمل می کند و آن عملکرد اپ بر اساس GPS و موقعیت کنونی کاربر در نقاط مختلف است. مثال اپی که برای یافتن موقعیت خودرو مورد استفاده قرار گیرد.


 • طراحی اپ  آندروید با ایده شما و انحصاری
  اپ اختصاصی

طراحی اپ  آندروید بر اساس نیاز شما و بر اساس ایده شما بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود. این نوع مناسب افرادی است که بدنبال ساخت اپ خارج از دسته بندی های ذکر شده بوده اند.