طراحی سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی

طراحی وب سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

ماهیت طراحی سایت صرافی

امروزه صرافی های معتبر جهانی و نیز صرافی هایی در ایران وب سایت های تخصصی در زمینه مبادلات ارزی و تبادل نظر در زمینه اخبار روز اقتصادی دارند, امور مالی خود از جمله حواله، خرید و فروش انواع ارز و سکه و … را به صورت آنلاین و به روز انجام می دهند و این موضوع به شناخت هر چه بیشتر انها کمک میکند.این امر تا جایی پیش میرود که بیشتر مشتری ها و متقاضیان بصورت کاملا غیرحضوری درجریان آخرین تحولات روز دنیا در زمینه ی تبادلات مالی قرار میگیرند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیز دسترسی ساده و راحت به اینترنت در هر زمان و مکانی برای افراد, کسب و کار  های زیادی در حال پیشرفت می باشند و از این امر نفع میبرند یکی از این فعالیت هایی که طراحی سایت حرفه ای موجب رشد و ترقی ان میشود شرکت های صرافی است.

ویژگی های طراحی سایت صرافی

دنیای امروز دعصر ارتباطات وشبکه های مجازی است. امروزه اینترنت یه یکی از بخش های جدا ناپذیر از زندگی تبدیل شده است و به قدری در جامعه فراگیر شده است که علاوه بر سرگرمی,برای صاحبان کار جنبه ی اقتصادی نیز دارد. به‌عنوان یک صراف، برای استفاده از این فضای عظیم به‌عنوان یک فرصت فوق‌العاده شما باید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب‌سایت تخصصی صرافی داشته باشید.

به طور کلی وب سایت صرافی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

۱.در وب سایت صرافی بخش های مخلفی نظیر قیمت و نرخ ارز,اخبار و رویدادها و همچنین تبدیل ارزهای بین المللی وجود دارد که تمامی بخش های فوق الذکر باید به صورت مرتب به روز رسانی گردد.در صورتی که اطلاعات موجود در وب سایت به صورت مرتب اپدیت نشود کارایی نخواهد داشت.

۲.در زمینه ی طراحی سایت صرافی برای اینکه وب سایتی پیشرفته و جامع داشته باشیم باید به عوامل موثر بر ان توجه کنیم یکی از مهم ترین عوامل در طراحی سایت صرافی امینت وب سایت می باشد.با توجه به اینکه در صرافی ها خدمات پولی و ریالی و یا معاملات تجاری انجام میگیرد مهمترین  مسئله در طراحی وب سایت صرافی ,مقوله ی امنیت می باشد.با رعایت موازین و استاندارد های فنی در طراحی سایت ضریب نفوذ به اینگونه وب سایت ها را می توان به حداقل میزان خود رساند.

۳.اگر در زمینه ی طراحی سایت بتوان عملکرد خوبی داشت و به روز رسانی سایت به صورت منظمی انجام شود با چنین شرایطی به صورت اتوماتیک شمار بازدید کنندگان وب سایت افزایش پیدا خواهد کرد و بوسیله اگاهی ها و تبلیغاتی که انجام می شود و در وب سایت قرار میگرد میتوان به راحتی کسب درامد کرد.

۴.از انجا که کاریرانی که از طراحی سایت صرافی بازدید میکنند مدت زمان زیادی از زمان خود را برای بررسی اطلاعات موجود میگذرانند, وب سایت شما باید طراحی منحصر به فردی داشته باشد تا پس از خارج شدن کاربر ازوب سایتتان مجددا ترغیب شود و از ان استفاده کند. نمایش عکسهای ارزهای رایج کشورها به همراه نوسان قیمتی آن همراه با نمودارها و همچنین تجزیه و تحلیل های موجود در بازار ایران میتواند به  زیبایی و جذابیت  وب سایت شما کمک کند.

تعرفه طراحی سایت صرافی

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۵ روز۱۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
نرخ ارز
خدمات صرافی
نمودار نوسانات ارزی
پنل مدیریت سئو
SSL
فرم ثبت سفارش
تبدیل واحد های ارزی
ثبت نام کاربران
پرداخت آنلاین
رباط تلگرام نمایش دهنده نرخ ارز
اتصال به پنل پیامک
قیمت۱۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان۱۵،۰۰۰،۰۰۰  تومان۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت