طراحی سایت پزشک

طراحی وب سایت پزشک و دامپزشک (دکتر)

طراحی وب سایت پزشک

طراحی سایت پزشک

امروزه با پیشرفت دنیای مجازی اینترنت و گسترش استفاده از آن در تمام اقشار جامعه و فراگیر شدن آن طراحی سایت پر طرفدار شده است و توجه خیلی از مشاغل را به سمت خود جلب کرده است . یکی از حرفه هایی که به طراحي سایت نیازمند است دکتران و پزشکان هستند است .

طراحی سایت یک سایت کاملا مستقل و اختصاصی برای جامعه ی پزشکان یکی از بهترین و معتبر ترین راه های حضور دکتر دردنیای مجازی اینترنت می باشد تا از این طریق بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی با بیماران در ارتباط باشد .

طراحی سایت دکتر درست مثل داشتن یک فضا و مطب مجازی است که از طریق طراحی سایت دکتر دکتر می تواند به آسانی با بیماران خود در ارتباط بوده و آنها را در زمینه های سئو سایت پزشک مختلف راهنمایی و مشاوره کند، همچنین دکتر مورد نظر می تواند اخبار پزشکی، فایل های صوتی و تصویری، تصاویر مختلف و مطالب شخصی خود را برای اطلاع عموم مردم در طراحی سایت دکتر خود قرار دهد و با بیماران خود ارتباطی بهتر و موثر تر داشته باشد.

در طراحی سایت دکتر  می توان بخشی به عنوان تور مجازی قرار داد و در آن ویدیویی و یا یک تصویر ۳۶۰ درجه از فضای داخلی مطب پزشک را قرار داد تا بازدید کنندگان و بیماران با محیط آشنا شده و آن را مشاهده نمایند.

تولید و طراحی سایت دکتر  بیشتر به منظور افزایش دادن کیفیت در ارائه خدمات پرشکی، سلامت و درمان انجام میگیرید که از این راه ارتباط میان پزشک و بیمار تسهیل یافته و بیماران از این طریق بتوانند با دکتر مورد نیاز خود آشنا شوند و دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنند تا از تخصص و خدماتی که او ارائه می دهد، آگاه شوند .

برای طراحی سایت پزشک می توان امکانات مختلفی را قرار داد به عنوان مثال سیستم نوبت دهی (روز وقت) آنلاین که در طراحی سایت دکتر برای بیماران گذاشته می شود یکی از راه های سریع و مناسب جهت رزرو نوبت بیماران می باشد.

وقتی برای دکتر کار راه اندازی و طراحی سایت را انجام می دهید قسمتی برای درباره دکتر بگذارید تا دکتر بتواند خلاصه ای از فعالیت ها،خدمات، تخصص ها و رزومه ی شخصی خود را در آنجا بارگذاری کند و همچنین بتواند اطلاعات تماس، نقشه گوگل مطب و مطب هایی که در آن ها کار می کند، روز و ساعت های کاری و تخصص هایش را در آن سایت به نمایش بگذارد .

اگر هم برای بیمارستان و یا کلینیکی خاص کار طراحی سایت را انجام می دهید قسمتی برای نمایش دادن اطلاعات پزشکان و تمام کارمندان حاضر در آن کلینیک، خدمات و تخصص های ارائه شده در مرکز مورد نظر ، تور مجازی و گالری تصاویر در طراحی سایت خود قرار دهید تا بیماران با بیمارستان یا مرکز درمانی آشنا شوند .

طراحی سایت دکتر کاملا پویا می باشد و بر اساس و پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس  یا (CMS) آنلاین است. پزشک مورد نظرات بیماران می تواند با لاگین کردن در سایت آن را مشاهده و تغییرات لازم را در آنجا انجام دهد و سایت خود را به روزرسانی نماید و پاسخ بیماران خود را بدهد. کار کردن با سیستم مدیریت محتوا بسیار آسان و کاربر پسند می باشد .

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت دکتر و دکتر می توان با توجه به درخواست آن ها قرار داد :

 • بخش پرش و پاسخ برای پزشک و بیماران پزشک
 • بخشی برای به نمایش گذاشتن انواع کتاب و مجله های پزشکی
 • قسمت عضویت در وب سایت
 • بخش تور مجازی و نمایش ۳ بعدی فضای داخل مطب
 • گذاشتن بخش معرفی انواع خدمات و تخصص های پزشک و کلینیک مورد نظر
 • امکان نظر سنجی در وبسایت
 • امکان اضافه کردن صفحه به وب سایت به تعداد نامحدود
 • بخش تبلیغات و بنر در سایت
 • تغییر در نوع چیدمان منوی سایت
 • اسلایدر و امکان تغییر عکس های آن
 • گذاشتن امکان رزرواسیون و مشخص کردن وقت قرار با دکتر مورد نظر کلینیک
 • نمایش نقشه سایت

تعرفه طراحی سایت پزشک و دامپزشک

 

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
درج خدمات
اخبار
گالری تصاویر
معرفی مطب/پزشک
اطلاعات تماس
معرفی پرسنل
سیستم نوبت دهی
پرسخ و پاسخ
پرداخت آنلاین
SSL
قیمت۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان۶،۰۰۰،۰۰۰  تومان۷،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت