طراحی سایت خبری

طراحی وب سایت خبری و خبرگزاری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری و یا طراحی سایت خبرخوان یکی از انواع طراحی سایت می باشد که باید با توجه به جزئیات کار سایت خبری طراحی گردد. طراحی جستجو زنده، نمایش موضوعات اخبار، ثبت و مدیریت آسان اخبار، نمایش متن ها و اطلاعات و عکس ها بطور بهینه و واضح برای مشاهده ی بازدیدکنندگان سایت خبری، ایجاد نظرسنجی ، نمایش اطلاعات آماری روزانه، هفتگی و ماهیانه و … از جمله امکاناتی است که طراحي سایت خبری باید داشته باشد.

انجمن های گفتگو، داشتن بخش های مختلف نمایش اخبار مانند اخبار پربازدید، آخرین اخبار، اخبار داخلی و خارجی، اخبار ویژه، یادداشت های سردبیر و نوشته های روزانه نیز از جمله مسائلی است که میتوان در طراحی سایت خبری در نظر داشت.

درآمد طراحی سایت خبری

سیستم درآمد زایی سایت های خبری بر اساس تبلیغات بنری، لینک و پاپ آپ می باشد. ریپورتاژ ها نیز از دیگر مسائلی است که میتواند برای مدیرانسایت منبع درآمد باشد.

اصول طراحی سایت خبری بسته به زمینه فعالیت و موضوع سایت خبری می باشد. اگر سایت بر اساس موضوع خاصی طراحی سایت شده باشد، قالب آن باید مرتبط با آن موضوع ایجاد و طراحی گردد. طراحی سایت خبری مرتبط با شهر یا استان خاص نیز با توجه به آن منطقه باید طراحی سایتشود.

گرافیک سایت تا حد امکان سبک و جذاب باید باشد و نمایش خبر ها و متن ها بصورت واضحی باید لحاظ گردد. سرعت بارگذاری سایت و خبر نیز مسلما باید بسیار بهینه انجام گیرد. در کل امکانات طراحی سایت خبری باید بطور صحیح و کار شده در قالبی خاص و منحصر به فرد طراحی شود.

شرکت طراحی سایت تهران با تحلیل سایت های خبری بزرگ موفق و در نظر گرفتن امکانات کاملی از سایت های موفق در این عرصه در موضوعات مختلف سئو سایت خبری و دادن مشاوره ی کامل در این زمینه، میتواند شما را در طراحی سایت خبری چندین گام جلوتر ببرد.

اما مهمترین اصل در طراحی سایت خبری مسئله ی دیده شدن سایت از طریق گوگل و نرخ ایندکس شدن و دیده شدن بالا توسط گوگل می باشد. چراکه سایت خبری ای که بازدید کننده ای نداشته باشد، یک طراحی سایت سوخت شده می باشد.

به طور خلاصه طراحی سایت خبری ای موفق خواهد شد که بصورت استاندارد طراحی سایت شده باشد و اصول بهینه سازی و سئو در آن رعایت شده باشد تا بتواند در نتایج گوگل در موضوعات مختلف سایت رتبه ی بالایی را کسب کند و در صورت ثبت خبر جدید به سرعت توسط گوگل ایندگسشود.

طراحی سایت خبری مطابق با استاندارد های کدنویسی، سئو و بهینه شده برای گوگل از تخصص های اصلی شرکت طراحی سایت در تهران می باشد. ما با تحلیل کامل سایت های موفق و طراحی سایت های قدرتمند در خدمت شما هستیم.

تعرفه طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
معرفی مجموعه
اخبار ویژه
داغ ترین تاپیک های خبری
جستجو پیشرفته
فیلتر اخبار
تعیین سطوح دسترسی
AMP
RSS
خبرنامه
پنل مدیریت سئو
SSL
قیمت۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان۵،۰۰۰،۰۰۰  تومان۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت