طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحي سایت تخفیف گروهی قدمت زیادی در بین طراحی سایت های مختلف دارد اما اولین طراحی سایت تخفیف گروهی بصورت رسمی در حدود سال ۲۰۰۸ میلادی طراحی سایت و راه اندازی شد ، که خبر از روندی نو در خرید آسان و ساده برای کاربران و مشتریان وب سایت و از طریق طراحی سایت بود .

ولی پس از این مورد و با توجه به خواسته و تمایل افراد در این زمینه از سایت ها بیشتر از صدها بار طراحی سایت تخفیف گروهی و پروژه های طراحی سایت انجام پذیرفت و راه اندازی شد.

این نوع از طراحی سایت ها به ایران هم کشیده شد و در ایران اولین طراحی سایت تخفیف گروهی که به آن طراحی سایت خرید گروهی هم گفته میشود توسط طراحی سایت تخفیفان راه اندازی شد و در حال حاضر هم تعداد این طراحی سایت ها بسیار زیاد است . وب سایت تخفیفان نخستین طراحی سایت تخفیف گروهی و طراحی سایت خرید گروهی را در ایران دارد که فعالیت های خود را در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ آغاز کرد .

اگر شما هم قصد راه اندازی یک سایت و طراحی سایت از نوع و مدل طراحی سایت تخفیف گروهی را دارید و می خواهید از طریق این طراحی سایت کار بازاریابی اینترنتی را همراه با قابلیت فروش بن تخفیف گروهی انجام دهید و این گونه کسب درآمد کنید و به سوددهی برسید پس زمان را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید .

شرکت طراحی سایت تهران با داشتن قدمت بالا و توانایی فراوان تیم اجرایی خود اقدام به طراحی سایت و تولید چندین نمونه وب سایت خرید و طراحی سایت تخفیف گروهی کرده است وبا توجه به این نمونه کارها به جرات می توان گفت این شرکت از با تجربه ترین و قدرتمند ترین تیم اجرایی در زمینهطراحی سایت تخفیف گروهی و راه اندازی و طراحی سایت خرید گروهی تشکیل شده است .

شرکت طراحی سایت تهران علاوه بر طراحی سایت خوب و کاربر پسند یکی از کاملترین سیستم های مدیریت محتوای وب سایت تخفیف گروهی را برای رفع نیازهای شما فراهم خواهد کرد .

گروه طراحان و برنامه نویسان شرکت طراحی سایت توانایی پیاده سازی و تحلیل ایده های جدید شما را در زمینه طراحی سایت دارند . با اعتماد داشتن به ما کسب و کار خود را در زمینه طراحی سایت رونق دهید .

روش کار در طراحی سایت های خرید گروهی به این ترتیب است که در این خرید كالایی با تخفیف بالا آن هم برای مدت زمان محدودی بر روی سایت جهت فروش قرار می گیرد و هر زمان که تعداد مشخصی از کاربران و بازدیدكنندگان وب سایت آن كالا را سفارش دهند، دیگر آن سفارش قطعی میشود و پس از آن كالاهای سفارش داده شده جداگانه برای خریداران مورد نظر ارسال و پست می شود و در اختیار آنها قرار میگیرد .

در حقیقت در این نوع از تجارت شما دارید برای فروشنده ی کالا کار بازاریابی را انجام می دهید و برای ایجاد تمایل در مشتری و به فروش رساندن کالاها فعالیت می کنید و در نهایت با انجام طراحی سایت این اطلاع رسانی هم تجارت و کسب وکار فروشنده کالا را رونق می دهید و هم شخص شما درصدی از سود فروش را بدست خواهد آورد .

کاربران و مشتریان عزیز می توانند با استفاده کردن به صورت مداوم از طراحی سایت سئو سایت تخفیف گروهی یا در حقیقت همان طراحی وب سایت تخفیف گروهی هزینه های خرید خود را کاهش دهند و با تجربه ی جدیدی در دنیای تجارت الکترونیک و اینترنت روبرو شوند .

شرکت طراحی سایت با سابقه ای درخشان و انجام چندین پروژه ی مختلف و موفق در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی ، طراحی سایت شما را با کامل ترین امکانات و ارائه گرافیک حرفه ای برای وب سایت و همچنین الگوریتم‌های سئو طراحی می کند و آمادگی خود را برای در کنار شما بودن تا رسیدن به موفقیت اعلام می کند .

تعرفه طراحی سایت تخفیف گروهی

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
مدت زمان تحویل۴۸ ساعت۳ روز۵ روز
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
اخبار و مقالات
دسته بندی مقالات
درج و مدیریت نظرات
آپلود فایل
اسلاید شو
فرم تماس
تنظیمات قالب
دریافت بک آپ
معرفی مجموعه
دسته بندی تخفیف ها
نمایش آدرس بر روی نقشه
شرایط استفاده
گالری تصاویر
گالری ویدئو
سیستم امتیاز دهی
تخفیف ها مشابه
جستجو پیشرفته
فیلتر 
ارائه فایل خروجی تخفیف خریداری شده
ثبت نام کاربران
برچسب
خبرنامه
اشتراک گذاری / معرفی به دوستان
پنل فروشنده
آنالیز وضعیت فروشندگان
زمانبدی تخفیف ها
مگا منو (منو پیشرفته)
پیگیری سفارش
ایجاد QR Code
اتصال به پنل پیامک
پنل مدیریت سئو
SSL
قیمت۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان۱۱،۰۰۰،۰۰۰  تومان۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

هسته سیستم مدیریت محتوا سایت وردپرس می باشد.
هزینه تمدید پشتیبانی ۱۰% مبلغ پکیج انتخابی برای ۱ سال می باشد.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت