طراحی سایت آژانس مسافرتی

امکانات و تعرفه های طراحی وب سایت آژانس مسافرتی/هواپیمایی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه با گستردگی اینترنت شركت ها و آژانس های مسافرتی نیز خود را مستلزم طراحی سایت آژانس مسافرتی كامل و ارزشمند می دانند و آن را در رأس كار خود قرار دادند چون از طریق طراحي سایت می توانند شركت یا آژانس را معرفی نمایند. با سیستم رزرواسیون مشتریان می توانند بدون مراجعه حضوری از طریق اینترنت سفر خود را اوكی و تایید نمایند. طراحی سایت آژانس مسافرتی و طراحی سایت آژانس هواپیمایی باید به صورت طراحی سایت هوشمند طراحی سایت شود.

شركت طراحی سایت تهران با رعایت نكته های كلیدی زیر در زمینه طراحی سایت آژانس مسافرتی شما را همراهی می کند. طراحی گرافیك سایت باید اختصاصی و مناسب برای سایت آژانس مسافرتی باشد.

چون سایت آژانس مسافرتی و طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت پویا است پس محتویات آن در كلیه موضوعات بایستی بروز شود و باید مدیریت و پشتیبانی سایت با كیفیت انجام گیرد، قواعد و اصول بهینه سازی وب سایت رعایت شود تا سایت آژانس مسافرتی در رده های برتر موتور جستجو قرار بگیرد، و دارای قابلیت های جدید باشد.

با زیاد شدن استفاده از طراحی سایت و اینترنت در این میان آژانس‌های مسافرتی هواپیمایی نیز عقب ننشسته و با کمک طراحی سایت آژانس مسافرتی به کار خود رونق بخشیده اند . استفاده از اینترنت در زمینه هایی همانند طراحی سایت آژانس مسافرتی وطراحی سایت آژانس مسافرتی بسیار نتیجه آور است و افراد می توانند در تعطیلات به کمک طراحی وب سایت در اینترنت به جستجو پرداخته و نیازهای خود را جستجو نمایند و به این ترتیب از طریق طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگران به مقاصد خود دست یابند .

با سیستم رزرواسیون كه در سئو سایت آژانس مسافرتی قرار دارد صاحبان آژانس خواستار این بودند كه دیگر مشتریان بدون حضور در آژانس هزینه مربوط به تور را از طریق پرداخت آنلاین انجام دهند. وقتی پرداخت انجام گرفت یك كد پیگیری به مشتری مورد نظر از راه ایمیل یا sms داده می شود كه امكان پرینت گرفتن نیز دارد و این موارد را باید در طراحی مورد توجه قرار داد.

بعد از ورود كاربر به سایت ، اولین موردی که نظر کاربر را جلب می کند گرافیك سایت است و سپس امكانات سایت كه برای بازدیدكنندگان ارائه می شود كه این موارد اصلی ترین مسائل در سایت آژانس مسافرتی می باشد.

علاوه بر موارد گفته شده در قسمت بالا سایت آژانس مسافرتی این ویژگی ها را نیز باید داشته باشد :

مكان های تفریحی و زیارتی و تاریخی را با شرح مختصر از مكان به همراه تصاویر مربوطه در سایت قرار داد. هزینه هر تور و شرایط آب و هوای مكانی آن تور نیز ذکر شود .

از مهم ترین و اساسی ترین قسمت ها در سایت می توان به اپراتور های فروش اشاره ای داشت كه بتوان ۲۴ ساعته به صورت آنلاین با آنها در ارتباط بود.

درگاه پرداخت آنلاین در طراحی سایت آژانس مسافرتی ، طراحی سایت آژانس هواپیمایی قرار داده شود تا  مسافران به آسانی تور خود را انتخاب و همان لحظه هزینه سفر تور را بپردازند.

كلمات كلیدی نقش مهمی در موفقیت سایت های آژانس مسافرتی دارند ازجمله این كلمات عبارتند از :

خدمات کردشگری ، اماکن دیدنی، خدمات مسافرتی، شرکت های خدمات آژانس مسافرتی، تورهای تفریحی، تورهای زیارتی .

از دیگر امكانات موجود در طراحی سایت آژانس مسافرتی :

  • طراحی ظاهری سایت بسیار زیبا و جذاب باشد
  • تورهای مسافرتی در یك قسمت از سایت تعریف شده باشد
  • فایل ها و تصاویر در طراحی سایت مدیریت عالی داشته باشد
  • اخبار و مقالات به روز شده در سایت و طراحی سایت بگذارید
  • قسمت پرسش و پاسخ برای اعضا و مدیر طراحی سایت آژانس مسافرتی در نظر گرفته شود.
  • نظر سنجی در طراحی سایت آژانس مسافرتی ارائه شود.

برای اینكه به یكی از اهداف خود که كسب درآمد است برسیم باید سعی كنیم بازدید تعداد كاربران از طراحی سایت خود را افزایش دهیم که این كار از طریق رعایت اصول بهینه سازی و سئو در موتورهای جستجو میسر خواهد بود و هر چه در رتبه های بالاتر قرار داشته باشیم به در آمد زایی ما بیشتر کمک می شود .

شركت تهران سایت دیزاین متخصص در طراحی سایت آژانس مسافرتی شما را به اهداف خود خواهد رساند فقط كافی است كه به ما اعتماد كنید تا ما طراحی سایت شما را چه از نظر گرافیك اختصاصی و چه رعایت اصول بهینه سازی در موتورهای جستجو طراحی و پیاده سازی نماییم.

تعرفه طراحی سایت آژانس مسافرتی

 

ویژگی هاپایهپیشرفتهچند منظوره
فضای میزبانی۱GB۳GB۵GB
SSL 
دامنه 
پشتیبانی۱ سال۱ سال۱ سال
مدیریت تورها 
مدیریت هتل ها
مدیریت مکان های توریستی  
مدیریت سئو
ماژول تورهای ویژه و لحظه آخری
رزرواسیون آنلاین
پرداخت آنلاین
قیمت۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان۸،۰۰۰،۰۰۰  تومان۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان
ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش ثبت سفارش

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت