طراحی سایت آموزشگاه

طراحی وب سایت مراکز آموشی و آموزشگاه ها

طراحی وب سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

امروزه با توجه به ارتباطات آنلاین هر فردی باید به فکر استفاده از اینترنت باشد و سعی کند تا از محیط مجازی به نفع خوداستفاده کند.

استفاده کردن از وب سایت و طراحی سایت این روز ها افزایش چشم گیری یافته و در محیط های آموزشی و مدارس نیز زیاد به چشم می خورد. در حال حاضر بیش تر آموزشگاه ها و مدارس برای خود طراحي سایت انجام داده و از این طریق روابط خود را تسریع می کنند .

یکی از فواید طراحی سایت این است که از طریق داشتن و طراحی سایت مدارس بسیار راحت تر میتوان با اولیاء دانش آموزان مدرسه یا آموزشگاه در ارتباطی موثر بوده و برای این کار محدودیت های زمانی و مکانی نیز کم تر شده است.

از اهداف طراحی سایت مدارس و طراحی سایت سئو سایت آموزشگاه این می باشد که می توان به ارتباط مسئولین مدرسه با اولیا و خود دانش آموزان اشاره کرد و تمامی مدرسه ها نیز با کمک فناوری اطلاعات و داشتن وب سایت بهتر و راحت تر می توانند به دانش آموزان و خانواده های هایشان ارائه خدمات دهند و این یک ارتباط پایدار و کاملا مفید دو طرفه می باشد که نتیجه ی خوبی را برای هم برای دانش آموزان هم اولیا و هم مدرسه خواهد داشت.

در طراحی سایت مدرسه و طراحی سایت آموزشگاه می توانید بخش ها و خدمات مختلفی را در نظر بگیرید تا ان ها را اجرا کنید :

 • رمز گذاری بر روی صفحات شخصی هر دانش آموزش و ارایه آن فقط به اولیا دانش آموزش
 • تاریخچه کامل و معرفی مدرسه
 • معرفی بخش های مدیریتی و هیات مؤسس در مدرسه
 • معرفی معاون‌ و مدرسان و تمامی افرادی که در مدرسه مورد نظر کار می کنند
 • توضیحاتی در مورد شرایط ثبت نام در مدرسه و فرم های مرتبط با آن ها
 • ثبت نام آنلاین دانش آموزان
 • نمایش گالری تصاویر و ویدیو و اخبار و اتفاقات مهم و اساسی در ارتباط با مدرسه
 • به نمایش گذاشتن تقویم آموزشی و برنامه های هفتگی و فوق برنامه های مربوط به دانش آموزان
 • نمایش کنفرانس آنلاین
 • امکان ایجاد یک پروفایل کاربری شخصی برای هر کدام از دانش آموزان مدرسه
 • کارنامه آنلاین
 • برترین دانش آموزان

طراحی سایت مدارس و آموزشگاه به شما کمک خواهد کرد تا فاصله ی ما بین مسئولین مدرسه و اولیائ دانش اموزان را كم كنید و راحت تر به دانش اموزان و خانواده های ان ها خدمات ارائه دهید.

به عنوان مثال مدیریت مدرسه می تواند نتایج تمامی امتحانات دانش آموزان را در طول سال آموزشی در سایت آموزشگاه پس از طراحی سایت بگذارد و در آخر آن هم یک نظرسنجی قرار دهد تا با کمک این فرم ها نظرات خانواده های بچه ها را دریافت کند و از کم و کاستی ها اطلاع پیدا کند و در حقیقت به خانواده ها نشان دهد که مرتبا به فکر دانش آموزان مدرسه/آموزشگاه می باشد و برای پیشرفت آن ها تلاش می کند .

از جمله خدمات دیگری که می توان در طراحی سایت آموزشگاه ارائه داد: ارایه ی جزوه ها و کتاب های کمک درسی به صورت آنلاین، به نمایش گذاشتن اخبار گوناگون در مورد اخرین وضعیت دانش آموزان مدرسه و انجام نظرسنجی، ثبت نام های آنلاین و پرداخت شهریه از طریق درگاه اینترنتی که در طراحی سایت در سایت گذاشته می شود، فرستادن پیامک دسته جمعی و یا فردی به اولیا دانش اموزان مدرسه و یا ارسال کردن ایمیل های گوناگون به مناسبت های گوناگون به خانواده های دانش آموزان ، اطلاع رسانی از طریق سایت به اولیای محترم و چندین کار دیگر که با توجه به نیاز می توان در سایت قرار داد و از آن استفاده کرد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت