برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد

برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کردReviewed by Eskandari on Mar 30Rating: 4.0برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کردبرای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد

برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد، شاید این سوالی باشد که خیلی از کارفرمایان طراحی سایت در ذهن خود داشته باشند.

برای اینکه یک وب سایت در تمامی مرورگرها و توسط تمامی اشخصاص با هر سیستم عامل و رزولیشنی قابل مشاهده باشد باید چند نکته طراحی وبسایت را رعایت کرد.

کدنویسی استاندارد

یکی از مهمترین یا در واقع مهم ترین دلیل عدم نمایش وب سایت ها به صورت استاندارد کدنویسی غیر استاندارد و اصولی سایت است. کدهای HTML و CSS وب سایت باید به صورت کاملا حرفه ای توسط یک طراحی سایت حرفه ای نوشته شود تا برای مرورگرهای قابل فهم تر باشد.

طراحی واکنش گرا

برای اینکه وب سایت طراحی شده در دستگاه های مختلف قبیل:

  • موبایل ها
  • تبلت ها
  • سورفیس ها
  • لپ تاپ ها
  • و تلوزیون ها

به درستی نمایش داده شود، وب سایت مورد نظر باید به صورت طراحی سایت واکنش گرایی کدنویسی شود. عرض پیش فرش وب سایت در طراحی سایت ۱۰۲۴px است، البته دیگر امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ساخته شدن مانیتورهای بزرگتر عرض به ۱۲۸۰px تغییر یافته است، اما در حال حاضر توسیه ما این است که عرض پیشفرض وبسایت را ۱۰۲۴ بگیرید.

برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد

برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد در صورتی که این دو نکته را رعایت کنید تقریبا وب سایت شما برای تمامی کاربران به یک صورت به نمایش در می آید.

یک پاسخ به “برای اینکه طراحی سایت برای همه ی کاربران یک شکل باشد باید چه کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *