شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

چند گام مهم برای طراحی سایت - قسمت هفت و هشت

بهینه سازی تصاویر

در مجموعه مقالات چند گام مهم برای طراحی سایت و چند گام مهم برای طراحی سایت قسمت چهار تا شش توضیحات در رابطه با راه های ساخت یک وب سایت بهتر به شما عزیزان ارائه دادیم. حال در ادامه ی آن مقالات قصد معرفی قسمت های هفت و هشت از مرحال مهم طراحی سایت را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

گام هفتم: سئو سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر

در صورتی که تمامی گام های قبلی را رعایت کرده باشید، اما این گام را راعایت نکنید وب سایت شما هرگز به ثمره نمی رسد، هر وب سایتی برای کسب جایگاه بهتری بین موتورهای جستجوگر باید اصول و نکات سئو و بهینه سازی وب سایت را رعایت کند، فرض بگیرید وب سایت شما در زمینه فروش مبلمان فعالیت می کند، بنابراین وب سایت شما باید طوری طراحی و سئو شود که در کلمه ی خرید مبل در جایگاه نخست گوگل قرار بگیرد. با ادامه چند گام مهم برای طراحی سایت – قسمت هفت و هشت با ما همراه باشید.

گام هشتم: تبلیغات

پس از سئو و بهینه سازی و افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل دمین راه برای افزایش بازدید و مخاطب وب سایت، تبلیغات است، تبلیغات علاوه بر افزایش بازدید میتواند کمک چشم گیری به سئوی سایت شما بکند.

تبلیغات برای بهتر پیدا شدن وب سایت شما در اینترنت و به یاد ماندن وب سایت شما در دهن کاربران تاثیر زیادی دارد، اما تبلیغات نیز جا و مکان خود را دارد، به طور مثال اگر شما یک وب سایت پزشکی دارید نباید بروید و در یک وب سایت دانلود فیلم و دانلود سریال  تبلیغات کنید، بلکه باید در وب سایتی مثل یک پزشک تبلیغات کنید.

 چند گام مهم برای طراحی سایت – قسمت هفت و هشت

امیدواریم از این مجموعه ی آموزشی لذت برده باشید طراحی و تدوین: احسان اسکندی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *