شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

چند گام مهم برای طراحی سایت - قسمت چهار تا شش

بهینه سازی تصاویر

در ادامه مجموعه مقالات چند گام مهم برای طراحی سایت در این مرحله قصد داریم تا چند گام مهم برای طراحی سایت – قسمت چهار تا شش را به شما عزیزان آموزش دهیم.

گام چهارم: طراحی گرافیکی

یکی از مهمترین و کلیدی نکات طراحی سایت ، طراحی گرافیکی وب سایت، با توجه به رقابتی بودن موضوع وب سایت شما، شما باید یک برترین نسب به دیگر وب سایت ها داشته باشید و خیلی راحت با استفاده از یک گرافیک زیبا و متفاوت این برترین را ایجاد کنید.

برای توجه بیشتر کاربران می توانید از رنگ هایی مثل قرمز استفاده کنید، همچنین برای خیره کردن چشم بازدیدکنندگان می توانید از افکت های جی کوئری استفاده نمایید.

با توجه به میزان تجربه  ما در زمینه طراحی و توسعه وب می توانیم شما را راهنمایی کنیم که چه نوع گرافیکی برای چه نوع وب سایتی مناسب است. در ضمن باید در نظر داشته باشید که طراحی گرافیکی وب سایت طوری باید انجام شود که حجم سایت سنگین نشود.

گام پنچم: رعایت نکات در طراحی سایت

طراحی سایت نیز مانند هر تخصص دیگر نکات ریز و درشتی دارد که حتما در هنگام طراحی سایت باید به آن دقت کنید، یکی از این نکات که در واقع می توان گفت مهم ترین نکته ی طراحی سایت است، رعایت استاندارد ها و نکات سئو سایت در طراحی وب سایت است. از دیگر نکات طراحی وبسایت نیز می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • کدنویسی ولید و استاندارد
  • کدنویسی Divbase
  • سبک بودن وب سایت
  • قابلیت توسعه

گام ششم: سیستم مدیریتی وب سایت – CMS

یکی از مهم ترین قسمت های هر وب سایت داینامیک، سیستم مدیریت محتوا آن وب سایت است، سیستم مدیریت محتوا به قسمتی مدیریتی وب سایت گفته می شود، CMS وب سایت شما باید طوری طراحی شود که شما بدون نیاز داشتن به دانستن کمترین اطلاعات برنامه نویسی بتوانید طراحی سایت خود را مدیریت کنید.

قسمت بعدی => چند گام مهم برای طراحی – قسمت هفت و هشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *