شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

نکات طراحی سایت | نکات مهم در طراحی سایت | نکته مهم در طراحی سایت

طراحی سایت دانلود مقاله

به جرات می توان گفت بیش از ۷۰ درصد از طراحی سایت  ها اصول نکات طراحی سایت را مورد توجه قرار نداده اند است. در این مقاله به نکاتی اشاره می شود که توجه به آنها در بالا بردن کیفیت سایتهای اینترنتی نقش بسزایی دارند.

» استفاده از اطلاعات منحصر به فرد در طراحي سایت

از میان معیارهای موفقیت یک طراحی سایت، داشتن مطالب و اطلاعات مفید از مهمترین این معیارها به شمار می رود. داشتن طراحی سایت ای با اطلاعات منحصر به فرد بهترین برگ برنده است. پس سعی کنید در طراحی سایت خود مطالب سودمند و غیر تکراری قرار دهید. منبع مطلب بودن بهتر از انبار مطالب سایتهای دیگر بودن است.

» سرعت بارگذاری (load) صفحات در طراحی سایت

به معنای مقدار زمانی است که طراحی سایت  یا وبلاگتان به طور کامل بارگذاری و قابل استفاده می شود سرعت بارگذاری ، از مهمترین نکات در طراحی سایت توجه به سرعت بارگذاری (load) صفحات سایت است که علی رغم این اهمیت، کمتر به آن توجه می شود. با استفاده از تکنیکهای برنامه نویسی و طراحی سایت، سرعت بارگذاری صفحات را تا حد امکان افزایش دهید. دقت داشته باشید که اکثر کاربران، تحمل زیادی ندارند.

» ارتباط بین صفحات سایت

اگر طراحی سایتی با بیش از یک صفحه دارید آن را طوری طراحی سایت کنید که کاربران با حداقل تعداد کلیک بتوانند به دیگر صفحات مورد نظرشان منتقل شوند. به عبارت دیگر لینک صفحات اصلی و مرتبط را در همه صفحات سایت بگنجانید.

» به روز رسانی وب سایت

یکی دیگر از نکات طراحی سایت موفقیت یک طراحی سایت به روز رسانی آن است. برای حفظ بازدید کنندگان سایت خود سعی کنید سایت خود را به محلی متروکه تبدیل نکنید. حتی اگر مطلب مهمی برای ارائه کردن در سایت ندارید، با اضافه کردن یک خط نوشته به کاربران اطلاع می دهید که این سایت هنوز زنده است.

» امکان جستجو در سایت

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت قرار دادن فرم جستجو در طراحی سایت است

» bold کردن کلمات کلیدی و مهم در وب سایت

در مقالات و متون طولانی قرار گرفته در سایت، کلمات و عبارات کلیدی را پر رنگ کنید. با این کار به کاربران اجازه می دهید بدون مطالعهء کل مطلب، یک طرح کلی در مورد آن در ذهن خود فرض کنند.

» ارتباط با سایت های مرتبط

یکی دیگر از نکات طراحی سایت ارتباط با سایتهای مرتبط با زمینه ی فعالیت سایت خود ارتباط برقرار کنید. در چنین ارتباطاتی نتایج بسیار سودمندی برای وب سایت تان پنهان است.

» ایجاد تفاوت بین لینکها و متون عادی :

با استفاده از تکنیکهای طراحی سایت، بین لینکها و متون دیگر تمایز ایجاد کنید. بدین منظور می توانید از کدهای CSS استفاده کنید در اکثر موارد به صورت پیش فرض می توان آن را تعریف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *