شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

اضافه کردن گوگل ترانسلیت در طراحی سایت | نحوه اضافه کردن google translate به سایت

گوگل ترنسلیت

در بعضی مواقع در طراحی سایت احتیاج است که بازدیدکننده برای انجام ترجمه آنلاین از مطالب سایت به گوگل ترانسلیت (Google Translate) دسترسی داشته باشد به همین خاطر باید این ابزار گوگل در طراحی سایت شما اعمال گردد تا بازدیکننده بتواند به راحتی هر صفحه  را که مورد نظرش است را به زبان‌های دیگر ترجمه کند و از آن استفاده نماید. از طرفی دیگر قرار دادن این امکان در طراحی سایت منجر به بالا رفتن آمار بازدید طراحی سایت شما  و شرکت شما می‌شود که این امر نیز در سئو سایت و توسعه سایت سایت تاثیر مثبتی خواهد داشت.

حال برای افزودن این امکان در طراحی سایت چه اقداماتی را یاید انجام دهید:
ابتدا به آدرس:
https: //translate. google. com/manager/website

و سپس آدرس لینک طراحی سایت خودتان را بر روی آیکون ترنسلیت به آن در آنجا قرار دهید و بعد می‌توانید زبان‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در طراحي سایت شما لحاظ شوند را انتخاب می‌کنید (ترجیحا همه ی زبان ها را انتخاب نکنید).

بعد از این کار‌ها شما تایید می‌کنید که ترجمه طراحی سایت شما با همه ی زبان ها و یا با برخی از زبان ها ترجمه شود که برای طراحی سایت خود در بالا انتخاب کرده‌اید. در قسمت بعد از شما می‌خواهد که فرمت نمایش صفحه ترجمه را نشان دهد شما می‌توانید انتخاب کنید که این صفحه به صورت عمودی باشد و یا افقی باشد که بستگی به طراحی سایت شما دارد. بعد از این انتخاب‌ها کدی برای شما ارسال می‌شود که از دو خط تشکیل شده است که خط اول کد دریافتی را باید در طراحی سایت خود و در قمست مناسب طراحی سایت خودقرار دهیدو خط دوم کد (شورتکات) را در قسمتی از صفحه‌تان که می‌خواهید پنل ترجمه آنلاین در آنجا باشد قرار دهید. به همین راحتی. الان شما ابزاری قدرتمند به طراحی سایت خود افزودید  که کاربران می توانند با زبان‌های دیگر نیز  طراحی سایت شما را ببینندارتباط داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *