شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت چیست | طراحی وب چیست | سایت چیست | وب سایت چیست

طراحی سایت چیست

طراحی سایت چیست سوالی است که برای بسیار از افراد که نیاز به طراحی سایت دارند پیش آمده است.

به طور کلی برای سایت و طراحي سایت نمی توان مفهموی پیدا کرد زیرا سایت و طراحی سایت بسته به نوع سایت و نوع طراحی سایت تغییر می کند. به طور مثال اگر شما یک مغازه دارید و برای مغازه خود فروشگاه اینترنتی طراحی سایت می کند آن فروشگاه اینترنتی “حکم مغازه اینترنتی” را برای مغازه شما دارد و یا اگر شما یک شرکت بازرگانی دارید طراحی سایت بازرگانی برای شرکت بازرگانی حکم یک معرفی نامه و دفتر کار مجازی را دارد، بنابراین هیچ تعریف کاملی از جمله طراحی سایت چیست وجود ندارد.

طراحی وب سایت چیست

یک سوالی که برای بسیاری از افراد جامعه به خصوص توسعه دهنگان وب و طراحان سایت سئو چیست؟  مشغول در زمینه طراحی سایت و توسعه سایت پیش می آید این سوال است که: طراحی وب سایت چیست ؟ طراحی سایت و طراحی وب سایت از نظر مفهمومی هیچ فرقی با هم ندارند و هر دو کلمه در زمینه طراحی سایت در هستند و به دلیل گفتار نامناسب کلمه طراحی سایت  به جای طراحی وب سایت مد شده است و سر زبان ها افتاده است.

طراحی سایت به چه دردی می خورد

همانطور که در جواب به سوال طراحی سایت چیست عرض کردیم، هیچ پاسخ کاملی در این زمینه وجود ندارد لذا هر نوع طراحی سایت  به یک درد می خورد و خدمات خاصی را به بازدیکنندگان خود رائه می نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *