شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت دیوار | طراحی سایت مشابه دیوار | طراحی سایت

بهینه سازی تصاویر

طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی ، سایت ، طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت تهران

طراحی سایت دیوار و طراحی سایت مشابه دیوار یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین است. طراحی سایت شبیه دیوار از دسته طراحی سایت های ثبت آگهی است.

طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار یک سایت ثبت آگهی عمومی با موضوعات مختف است، این سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی طراحی سایت PHP و با فریم ورک های Highcharts و jQuery طراحی سایت شده است.

تعداد بازدید سایت دیوار

دیوار سایت ۱,۲۴۴ دنیا و ۱۶ ایران از نظر رتبه ترافیک است.

طراحی سایت مشابه دیوار

شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت حرفه ای بهترین گزینه برای انتخاب شرکت طراحی سایت دیوار است.

سایت دیوار چگونه طراحی سایت شده است

طراحی سایت دیوار با CMS اختصای و تحت زبان برنامه نویسی php  طراحي سایت و ساخته شده است ، تیم طراحی سایت  این سایت در خود سایت دیوار بوده و از پشتیبانی قدرتمندی استفاده می کند. ولی این عوامل دلیل نمی شود که کسی سایتی همانند آن را نداشته باشد،تیم طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت) می تواند قالبی کاملا مشابه و یکسان با این سایت را طراحی و از آن پشتیبانی کند، این قالب ها علاوه بر CMS های اختصاصی، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز سازگاری کامل را داشته و شما می توانید به راحتی با آن به فعالیت پرداخته و کالا و خدمات خود را عرضه کنید. ظاهر و ویژگی های این قالب طراحی شده کاملا مشابه با سایت دیوار بوده و تمامی امکانات آن دارای قابلیت شخصی سازی می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *