شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت خلاق | طراحی سایت ایده محور

بهینه سازی تصاویر

طراحی سایت خلاقانه ، طراحی وب ، طراحی سایت ، طراحی وبسایت ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی ، طراحی سایت ، طراحی سایت

طراحی سایت خلاق و طراحی سایت خلاقانه یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین است، طراحی سایت خلاق و طراحی سایت خلاقانه معمولا مناسب با طراحی سایت های شرکتی و شخصی است، زیرا این اشخصاص و این شرکت ها با طراحي سایت خلاق می توانند کسب و کار خود را بهبود ببخشند.

طراحی سایت خلاق

طراحی سایت خلاقانه به معنی طراحی سایت با گرافیک مناسب می باشد، نام دیگر طراحی سایت خلاق طراحی سایت ایده محور می باشد. در این نوع طراحی سایت، سایت با استفاده از گرافیک بالا و افکت های زیبا و متنوع طراحی سایت می شود، یکی از مهم ترین اصول در طراحی سایت به صورت خلاق رنگبدی سایت است، پس در انتخاب شرکت طراحی سایت حتما این معیار که شرکت طراحی سایت باید به اصول رنگ شناسی در طراحی سایت تسلط و شناخت کافی داشته باشد.

مراحل انجام طراحی سایت خلاق

در طراحی سایت خلاق شرکت طراحی سایت در اتبدا قالب طراحی سایت را در نرم افزار هایی مانند: فتوشاپ و کورل طراحی می کند، سپس طرح مورد نظر را به HTML تبدیل می کند (این مقاله را مطالعه نمایید – تبدیل PSD به HTML) و سپس فایل HTML را به وردپرس تبدیل می کند (تبدیل HTML به وردپرس).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *