شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

تبدیل PSD به html | تبدیل فایل PSD به html

بهینه سازی تصاویر

تبدیل PSD به html یکی از بهترین راه ها برای طراحی سایت حرفه ای است. تبدیل پی اس دی به html یک ایده ی بسیار عالی برای طراحی سایت است، چرا که تبدیل تبدیل PSD به html نسبت به طراحي سایت مزیت هایی دارد که طراحی سایت به تنهایی آن را ندارد، یکی از بارزترین خصوصیات  تبدیل PSD به html  فهمیدن نیاز کارفرما و درک پروژه توسط شرکت طراحی سایت است زیرا کارفرمای تبدیل PSD به html، با ارائه فایل تبدیل PSD به قالب html کارفرما را نیاز های خود آگاه می سازد و کارفرما سایت بهتری طراحی وب سایت می کند.

تبدیل PSD به html

شرکت طراحی سایت پس از دریافت فایل PSD به آنالیز برسی فایل تبدیل PSD به html می پردازد و پس از برسی کامل فایل فتوشاپ  شروع به آغاز پروژه طراحی سایت می کند.

اما تبدیل PSD به قالب قالب اچ تی ام ال – تبدیل Psd به قالب html  به تنهایی برای طراحی سایت  کافی نیست، زیرا با تبدیل psd به html سایت و فقط به صورت استاتیک (طراحی سایت استاتیک) طراحی سایت می گردد. ما برای نیاز به یک طراحی سایت داینامیک نیاز به طراحی سایت داینامیک و تبدیل سایت استاتیک به داینامیک داریم. این پروسه هم فقط با تبدیل PSD به html  و سپس تبدیل html به وردپرس صورت می پذیرد.

در صورتی که نیاز به طراحی سایت داینامیک دارید بهتر از همان ابتدا از همان ابتدا پروژه تبدیل PSd به وردپرس را سفارش دهید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *