شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

تبدیل سایت استاتیک به طراحی سایت داینامیک|تبدیل سایت استاتیک به داینامیک

طراحی وبسایت

تبدیل سایت استاتیک به داینامیک و برعکس ؛ به طور خلاصه، به سایتی که پنل مدیریتی نداشته باشد و یک فرد عادی نتواند آن را مدیریت کند (مطلبی داخل آن قرار دهد یا حذف کند)، طراحی سایت استاتیک می گویند و به سایتی که دارای پنل مدیریت محتوا باشد و مدیر سایت بتواند به راحتی درون آن مطلب و تصاویر دلخواه را قرار داده و ویرایش کند، طراحی سایت داینامیک یا پویا می گویند. اگر وب سایت شما استاتیک طراحی سایت شده و برای هر تغییر در متن، مبلغی از شما دریافت می کنند، میتوانید با تبدیل سایت و حفظ ظاهر آن،سایت را داینامیک کرده و خودتان مدیر آن باشید تا در هر زمان که مایل بودید آن را ویرایش کنید. استدیو ایلیانا این مهم را به عهده گرفته و تضمین کننده کیفیت مطلوب و مورد رضایت شما است.

تبدیل طراحی سایت استاتیک به طراحی سایت داینامیک

تبدیل سایت استاتیک به داینامیک کار به سیار ساده ای در زمینه طراحی سایت است. تنها کاری که شما برای یادگیری آن احتایج دارید این است که ابتدا زبان های برنامه نویسی طراحی سایت را که در لیست زیر موجود هستند را بیاموزید:

  • طراحی سایت با HTML
  • طراحی سایت با CSS
  • طراحی سایت با jQuery
  • طراحی سایت با javaScript

سپس توابع وردپرس را بیاموزید و کار  تبدیل طراحی سایت استاتیک به طراحی سایت داینامیک  را آغاز نمایید.

به یاد داشته باشید که قبل از تبدیل طراحي سایت استاتیک به سایت داینامیک حتما با ساختار سیتسم مدیریت محتوایی که میخواهید عمل تبدیل استاتیک به طراحی سایت داینامیک را بر رویش انجام دهید آشنا شوید تا در هنگام تبدیل وب سایت استاتیک به وبسایت داینامیک به مشکلی نخورید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *