شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت | بهینه سازی تصاویر | سئو تصاویر

بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت است. در این پست که به صورت اختصاصی از واحد طراحی سایت شرکت طراحي سایت   تهران منتظر می شود به برسی نکات بهینه سازی تصاویر در وردپرس (طراحی سایت وردپرس – طراحی سایت با وردپرس) می پردازیم.

کم کردن جحم تصاویر در طراحی سایت

یکی از مهم ترین یا در واقع دومین قانون مهم در بهینه سازی سایت در طراحی سایت کم کردن حجم تصاویر – Image Optimization است.

بهترین راه برای کم کردن حجم تصاویر در طراحی سایت با وردپرس استفاده از نرم افزار فتوشاپ است. برای کم کردن حجم تصاویر در طراحی سایت با استفاده از فتوشاپ مراحل زیر را دنبال نمایید:

۱> نیت کنید 🙂 ۲> عکس مورد نظر را با فتوشاپ باز کنید ۳> از منوی بالا بری روی منو فایل کلیک کنید ۴> گزینه Save As Web & Devices رو انتخاب نمایید و سپس Quality عکس را تنظیم کنید و در نهایت و Save را بزنید.

کم کردن جحم تصاویر به صورت آنلاین

یکی  از بهترین راه ها برای کاهش حجم تصاویر طراحی سایت به صورت آنلاین است. وب سایتی که واحد طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران) قصد معرفی آن را دارد بهترین وب سایت آنلاین برای بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر طراحی سایت به صورت آنلاین است.

آدرس وب سایت: www.TinyPng.Com

کم کردن جحم تصاویر طراحی سایت با وردپرس

برای کم کردن حجم تصاویر طراحی سایت در وردپرس نیز می توانید از افزونه های موجود در مخزن وردپرس مانند: wp-smush استفاده نمایید.

فراموش نکنید که بهینه سازی تصاویر برای طراحی سایت و طراحی یک سایت حرفه ای بسیار امر ضروری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *