شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

برترین طراحان سایت ایران | بهترین طراحان سایت | بهترین طراح سایت

بهینه سازی تصاویر

متاسفانه لیست دقیقی برای معرفی برترین طراحان سایت در دنیا و برترین طراحان سایت در ایران وجود ندارد، اما به این حال ما (شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین) لیستی از برترین طراحان سایت دنیا که در وب سایت های خارجی موجود است را فراهم نموده ایم:

۱۰- Ashleigh Axios

Ashleigh Axios

Ashleigh Axios یکی بزرگترین طراحان سایت است، او مدیر ارشد واحد ایده پردازی کاخ سفید و نامزد دریافت جایزه AIGA DC است رئیس جمهور وقت آمریکاست.

۹ – Heydon Pickering

Heydon Pickering یک طراح رابط کاری، تصویرگر و نویسنده ای از انگلستان است. Heydon یکی از اولین توسعه دهندگان وردپرس و رابط کاری طراحی سایت با وردپرس است.

۸- Meg Lewis

Meg Lewis موسس شرکت Ghostly Ferns (یک شرکت های ایده پردازی و طراحي سایت) است،  او معمولا با شرکت های شاد و پر انرژی همکاری می کند، مگی هرگز اخم نمی کند و طراح های او همیشه شاد و خلاقانه است. پیشنهاد می کنیم حتما به وب سایت شرکت او به آدرس ghostlyferns.com حتما سر بزنید.

۷- Marcin Wichary

Marcin Wichary سرپرست سابق گروه طراحان رابط کاری شرکت گوگل است، او در حال حاضر به صورت حرفه ای هیچ فعالیتی در زمینه طراحی سایت نمی کند.

۶- Linda Eliasen

Linda Eliasen طراح رابط کاری در شرکت DropBox است، او در شرکت طراحی سایت بزرگی نظیر:  Squarespace و MailChimp فعالیت کرده است

۵ – Tobias van Schneider

Tobias van Schneider یک طراح سایت آلمانی است که برنده تعداد زیادی جواز طراحی سایت شده است. او یکی در حال ساخت محصولات جدید به در شرکت Spotify آمریکا است.

۴ – Karolina Szczur

Karolina Szczur یک طراح و توسعه دهنده وب است، یک همچنین یک فمینیست و طرافداری برنامه نویسی و محصولات Opern Source (متن باز) نیز است.

۳ – Karolina Szczur

Yesenia Perez-Cruz یک طراح سایت ساکن در فیلادلفیا است، او یک طراح رابط کاری خلاق و خوش ذوق است که با شرکت های طراحی سایت زیادی همکاری کرده است

۲ – Brent Jackson

Brent Jackson یک طراح سایت است که طرافداری زیبایی و سادگی است، او طرح های خود را از پایه طراحی سایت می کند و طراحی سایت های او مهمولا ساده و در عین حال زیباست

۱ – Rob Hampson

و در نهایت Rob Hampson، راب یک توسعه دهنده باحاله به تمام معناست! طرح های او کاملا متفاوت، خلاقانه و حرفه ای است.

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *