گروه طراحی سایت سئوروید | سئوروید | فن سئو | طراحی سایت

گروه طراحی سایت سئورویدReviewed by Ehsan Eskadnari on Mar 23Rating: ۱.۵گروه طراحی سایت سئوروید گروه طراحی سایت سئوروید

در گروه طراحی سایت سئوروید  نقش برنامه نویس از طراح گرافیست برای طراحي سایت کاملا جدا بوده اما تعاملی قوی در بین آن ها برقرار است. گرافیست و طراح وبسایت در کنار هم زیباترین و کارآمد ترین وبسایت را به شما تحویل خواهند داد.

ثبت دامنه باید به نام مشتری باشد و همچنین تمامی دسترسی ها پس از تکمیل طراحی به صاحب سایت داده خواهد شد. دامنه شما به نام خودتان خواهد بود پرداخت کننده مبلغ آن شما هستید بنابراین سند آن هم باید به نام شما باشد.

آموزش قرار دادن مطلب در سیستم مدیریت محتوای سایت را پس از تکمیل طراحی به صاحب سایت خواهیم داد تا در صورت تمایل بتواند سایت خود را به روز رسانی کند.

اعزام نیرو های گروه طراحی سایت سئوروید  به شرکت شما برای عقد قرارداد طراحی سایت و سئو سایت و پشتیبانی حضوری و تلفنی از وظایف ماست. پشتیبانان ما هرگز از تماس های شما خسته نمی‌شوند. بلکه برای آن ها انرژی زاست.

و در انتها تمام تجارب خود در زمینه برندینگ به کار میبریم تا شما به برندی نمونه تبدیل شوید. وقتی با ما قراردادی بسته شد، ما هم جزیی از مجموعه خود در نظر بگیرید و مطمن باشید با تمام انرژی به دنبال راه کار برای برند سازی شما هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *