شرکت طراحی سایت نوتریکا | نوتریکا | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت نوتریکاReviewed by Ehsan Eskandari on Mar 23Rating: ۴.۵شرکت طراحی سایت نوتریکاشرکت طراحی سایت نوتریکا

شرکت طراحی سایت اطلاعات نوتریکا البرز در ارائه خدمات تحت وب خود اعم از طراحي سایت و سئو سایت برای شرکت ها، موسسات، جامعه پزشکان و سایر ارگان ها و اصناف اختصاصی و انحصاری عمل مى نمايد. این مجموعه با همکاری برنامه نویسان، گرافیست ها و متخصص هر دپارتمان و همچنین بهره گیری از بروزترین متدهای برنامه نویسی سعی در ارائه خدمات هرچه بهتر دارد.

شرکت فناوری اطلاعات نوتریکا البرز جهت سهولت دسترسی به خدمات شرکت تصمیم دارد با راه اندازی بخش فروشگاه وب سایت خود نسبت به فروش وب سایت اقدام نماید.

طراحی سایت اختصاصى و طراحى پرتال اختصاصى نخستين خدمت نوتریکا بود که با توجه به نیاز هر تجارت و صنف كار خود را آغاز كرد. این مجموعه متشکل از شش دپارتمان می باشد که نسبت به نياز هر صنف و تجارت پنل مديريت و طراحى اختصاصى آن تجارت را ارائه مى دهد.
شش دپارتمان فعال شرکت نوتریکا به شرح ذیل می باشد:
دپارتمان مهندسین وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت ها، سازمان ها، ادارات، نهادهای دولتی و خصوصی، کانون مهندسین، نظام مهندسی و تعاونی نظام مهندسی و شرکت های مهندسی و عمرانی فعالیت می نماید.
دپارتمان هلث وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت ها و کارخانجات دارویی و تجهیزات پزشکی، بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی، آزمایشگاه ها، داروخانه ها، مراکز تصویر برداری و وب سایت تخصصی پزشکان فعالیت می نماید.
دپارتمان فود وب در زمینه طراحی سایت اختصاصی شرکت ها و کارخانجات مواد غذایی، رستوران ها، فست فودها، شیرینی فروشی ها و کافی شاپ ها فعالیت می نماید.
دپارتمان تراول وب در زمینه طراحی سایت اختصاصی مراکز و شرکت های توریستی و گردشگری، هتل ها و شرکت های حمل و نقل فعالیت می نماید.
دپارتمان ودینگ وب در زمینه طراحی سایت اختصاصی شرکت‌های خدمات مجالس، لوازم خانگی و جهیزیه، تالارها، مزون و آرایشگاه ها، آتلیه و طلا و جواهرات فعالیت می ‌نماید.
دپارتمان آرتس وب در زمینه طراحی سایت اختصاصی مراکز آموزشی، مراکز هنری و وب سایت تخصصی هنرمندان فعالیت می نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *