شرکت طراحی سایت چیتاسافت | چیتاسافت | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت چیتاسافتReviewed by Ehsan Eskandari on Mar 25Rating: ۲.۵شرکت طراحی سایت چیتاسافتشرکت طراحی سایت چیتاسافت

بیش از یک دهه قبل و در سال ۱۳۸۴ تعدادی از دانش آموختگان و جوانان با انگیزه گرد هم آمدند و سنگ بنای شرکتی طراحی سایت را نهادند که با سرعتی از جنس نامش توانست ادعای رقابت با کهنه کار ترین فعالان این صنعت طراحي سایت را به واقعیت بدل کند.

شرکت طراحی سایت چیتاسافت : سرعت، دقت و کیفیت

شرکت چیتا در ابتدا با رویکردی نرم افزاری شروع به فعالیت کرد و در سالهای نخست موفق به پیاده سازی و پشتیبانی انواع نرم افزارهای سفارشی شد. در سال ۱۳۸۶ با گسترش نفوذ اینترنت و افزایش کاربرد آن، سیاست چیتاسافت به سمت ارائه راه حل های اینترنتی تغییر یافت.
چیتاسافت که خلاقیت و کیفیت را لازمه بقای خود می دانست با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان شرکت، اقدام به راه اندازی نرم افزار جامع مدیریت محتوای خود به نام چیکا کرد. وب سایت های بسیاری در انواع پورتال های سازمانی، شخصی، شرکتی، فروشگاه های اینترنتی، آگهی نامه و سفارشی بر پایه چیکا طراحی و راه اندازی شد که با رضایت صد درصدی کاربران همراه بود.

گسترش: همه چیز اینجاست…

با افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی کاربران از خدمات شرکت طراحی سایت چیتاسافت، شرکت چیتا واحد های جدید خود با نام های چیتاهاست و چیتا اس ام اس را راه اندازی کرد. در واحد هاستینگ با نام چیتاهاست، تمامی نیازهای ثبت دامنه، هاست و انواع سرور با مدیریت مجرب ترین کارشناسان شروع به کار کرد.
از طرفی چیتا، مشتریان خود را برای ادامه فعالیت و حضور در خیل عظیم فعالان اینترنتی تنها نگذاشت و چیتا اس ام اس (ابرپیامک)، را به عنوان راهکار تبلیغاتی معرفی و رونمایی کرد.

اکنون بعد از گذشت ده سال از تولد شرکت طراحی سایت، واحد های سافت، هاست و پیامک با مدیریت واحد ولی به طور مستقل در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند و همواره افزایش رضایتمندی مشتری را هدف خود می دانند. به لطف این تفکر و تعهد، این شرکت طراحی سایت موفق به کسب جوایر و افتخاراتی در همایش ها و جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *