شرکت طراحی سایت فراکارانت | فراکارانت | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت فراکارانتReviewed by Ehsan Eskadnari on Mar 23Rating: 3.0شرکت طراحی سایت فراکارانتشرکت طراحی سایت فراکارانت

شرکت طراحی سایت فراکارانت با نام کامل شرکت مهندسین فراکارانت در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نمود. گروه فراکارانت با هدف ارائه خدمات منحصر بفرد در ارتباط کاربران با اینترنت، محصولاتی از قبیل کارت های اینترنت ، کارت های تلفن فرافون ، کارت های اینتر فون دو منظوره را به بازار عرضه نمود .

در راستای ارائه خدمات تخصصی IT پس از آن طراحي سایت فراکارانت اقدام به راه اندازی خدمات دیتاسنتر ایران و دیتاسنتر کانادا ، همچنین تولید نرم افزار های تحت وب و پورتال سازمانی نمود. از همان ابتدای راه، تنوع محصولات و خدمات، عرضه صحیح و احترام به مشتریان، فرا کارا نت را به عنوان یکی از محبوبترین سرویسهای اینترنتی در نزد کاربران تبدیل کرد.

یکی از ویژگیهای خدمات IT ، تنوع و تخصصی بودن آن است از این رو طراحی سایت فراکارانت اقدام به جدا سازی واحد ها در تولید، آموزش ، پشتیبانی نمود. این اقدام گروه فراکارانت موجب شد تا مشتریان و نمایندگان فروش خدمات و محصولات را از تولید تا پشتیبانی و آموزش بصورت تخصصی به مشتریان ارائه شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *