شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران | سی ام اس ایران | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایرانReviewed by Ehsan Eskandari on Mar 25Rating: ۱.۵شرکت طراحی سایت سی ام اس ایرانشرکت طراحی سایت سی ام اس ایران

ما در بین رقبا این ادعا را داریم که قویترین کنترل پنل ایران را تهیه نموده ایم و مشتریانی که طراحی سایت خود را به ما می سپارند بعد از  تحویل هیچ مشکلی برای آپدیت ندارند.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران

خریداران سایت از شرکت ما پس از تحویل سایت یک جلسه آموزشی طراحي سایت حرفه ای (به همراه فیلم آموشی طراحی سایت همان جلسه) گذرانده و پس از این جلسه خود یک طراح سایت حرفه ای می شوند و از امکاناتی که نرم افزار دارد به خوبی بهره می برند به عنوان مثال می توانند بدون محدودیت صفحه ایجاد کنند ، محصولات و عکس های خود را افزایش یا کاهش دهند، کلمات کلیدی سایت را وارد نمایند ،ساعات ثبت اطلاعات در گوگل توسط نرم افزار تنظیم کنند ، ماژول های شرکت طراحی سایت را در قسمت دلخواه قرار دهندو ……. به طور کل، طراحی سایت را خود در دست می گیرند و دیگر نیازی به طراح سایت ندارند.

طراحی سایت

حدود ۸۰ درصد شرکت ها در ایران دارای وب سایت می باشند اما حدود ۵ درصد آنان از وب سایت های خود بازگشت مالی دارند، اما ۷۵ درصد دیگر دلیل عدم بازکشت مالی خود را نمی دانند مااین مشکل را برای این دسته از کاربران رفع می نماییم کافیست با ما تماس بگیرید ما تمامی مشکلات وب سایت شما را کشف و راه حل را در اختیار شما قرار می دهیم
شرکت طراحی سایت ما در راستای ارائه بهترین خدمات طراحی سایت به مشتریان متهد شده است که پس از طراحی اولیه سایت، خریدار را تنها نگذارد واین امر مستلزم بررسی و آموزش حرفه ای به مشتریان است. در صورتیکه از طراحی سایت خود راضی نیستید یا قصد ایجاد سایت جدید دارید با ما تماس بگیرید یا از قسمت مشاوره فرم مخصوص را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *