شرکت طراحی سایت سروش پرداز | سروش پرداز | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت سروش پردازReviewed by Ehsan Eskadnari on Mar 23Rating: ۴.۵شرکت طراحی سایت سروش پردازشرکت طراحی سایت سروش پرداز

شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز از سال ۱۳۸۸ با نام سروش پرداز نام کار خود را شروع کرده و در ابتدا با ارائه خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر اینترنتی با به عرصه تکنولوژی گذاشت. بعد از گذشت چند سال و فعالیت در بازار طراحي سایت و مارکتینگ ایران ، امروز ما با نام شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز با شماره ثبتی ۴۷۱۸۳۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۴۸۸۵۲۸۸ فعالیت حرفه ای خود را از سر گرفته و امید واریم که بتوانیم گامی موثر در راستای رشد و توسعه تجارت الکترونیک در کشور برداریم. یکی از مهمترین اهداف ما ارائه راهکارهای نو و مدرن در عرصه اینترنت برای موفقیت مشتریانمان و تغییر ذهنیت و دیدگاه سنتی موجود نسبت به روش های فروش و فعالیت در بازار و همچنین سوق دادن مشتریان به سمت بازار پرقدرت و زود بازده اینترنتی می باشد.

تیم ما

تیم سروش پرداز متشکل از افراد متخصص و مجرب با سابقه کاری درخشان می باشد و با تسلط بر آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب و بهینه سازی سایت سعی کردیم همیشه در کار خود بهترین باشیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم. ما با ارائه راهکارهای مفید و زود بازده به مشتریان ، کسب کار آنها را کاملا متحول کرده و در فضایی کاملا متفاوت و با روش های نوین تبلیغات اینترنتی و بازاریابی رونق کسب کار و تجارت شما را تضمین خواهیم کرد.

اهداف سروش پرداز

یکی از مهترین اهداف و خدمات سروش پرداز ، توسعه علم و دانش و ارتقا سطح دانش فنی دانشجویان و فعالان در بازار طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی می باشد که ما در راستای رسیدن به این مقصود آکادمی تجارت الکترونیک سروش پرداز را بنا کرده ایم تا با ارائه دوره های آموزشی رایگان و کاملا با کیفیت که توسط واحد آکادمی شرکت تهیه و تدوین می شود توانسته باشیم ،گامی موثر در راستای ارتقا علم و دانش وب و تجارت الکترونیک و انتقال تجربه و دانش اعضایمان، زکات دانسته های اندکمان را بپردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *