شرکت طراحی سایت داده ورزان | داده ورزان | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت داده ورزانReviewed by Ehsan Eskadnari on Mar 25Rating: ۴.۵شرکت طراحی سایت داده ورزانشرکت طراحی سایت داده ورزان

شرکت طراحی سایت داده ورزان   در شرایط کنونی کشورمان ، چالشی جدی برای جامعه ای هفتاد میلیونی و نسل آینده ی ما مطرح است و آن ایجاد توانایی در تولید ارزش افزوده به جای تکیه به ذخائر طبیعی کشور و امید برای افزایش قیمت نفت است .

شرکت طراحی سایت داده ورزان

این مهم جز با تحقق رویکرد اقتصاد دانایی محور، که امکان بهره گیری بهینه از فرصت های محیطی را بدست می دهد ، ممکن نیست . در این رویکرد ، با توجه ویژه به سرمایه های انسانی و اجتماعی ، به عنوان موتور محرک زنجیره های ارزش در کشور ، می توان به اهداف توسعه ای مورد نظر دست یافت . به عبارت روشن مسابقه و تعامل با سایر اقتصاد ها ، در رشد بهره وری و بهبود مستمر است و در میزان در اختیار داشتن ذخائر طبیعی که صرفاً مقیاس تجارت را فزون می کند و عدم تولید درون زای ثروت را مخفی می سازد . در این میان بخش خصوصی بایستی برای خود وظیفه ای ارزشی تعریف نموده و با اندیشه و رفتاری استراتژیک به فعالیت ، با همان رویکرد اندیشه مدار و معقول از بعد اقتصادی ، بپردازد .

هسته فنی شرکت داده ورزان فعالیت تخصصی خود را در عرصه طراحي سایت از اواسط سال ۱۳۸۱ آغاز نمود . این تیم با هدف یافتن تخصص در عرصه وب و تجربه کار گروهی , مطالعات گسترده ای را در وب شروع کرد . در خردادماه سال ۱۳۸۲ اولین نسخه پرتال داده ورزان, پورتال و سیستم مدیریت محتوای داده ورزان, در واحد تحقیق و توسعه شرکت داده ورزان پا به عرصه پر رقابت وب گذاشت . این محصول برای پاسخ گویی به نیاز وافر بازار وب ایران طراحی و اجرا گردید . تقاضای گسترده برای cms ای که بتواند با محیطی کاربرپسند و با کاربری خیلی ساده خود , امکان بروزرسانی وب سایت های بزرگ و پیچیده ارگان ها و موسسات دولتی و شرکت های خصوصی را بوجود آورد. در آن زمان تقریبا ، تمامی سیستم های مدیریت محتوای موجود نرم افزارهای خارجی بود که بعضی فارسی شده بود و کار با آنها برای متصدیان سایت که اکثرا کاربران مبتدی اینترنتی بودند مشکل و گاه ناممکن بود .عدم وجود راهنمای مناسب , پشتیبانی فنی واقعی و عدم توانایی شرکت های ارائه دهنده این سیستم ها در طراحی سایت اضافه قابلیت هایی که مورد تقاضای مشتریان بود , به این نیاز روز افزون دامن می زد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *