گروه طراحی سایت آرمان وب | آرمان وب | طراحی سایت

گروه طراحی سایت آرمان وبReviewed by Ehsan Eskadnari on Mar 23Rating: ۲.۵گروه طراحی سایت آرمان وبگروه طراحی سایت آرمان وب

گروه طراحی سایت آرمان وب در سال ۱۳۸۸ ، با مدیریت آرش آریان نژاد و با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه نرم افزار خصوصا نرم افزارهای تحت وب شروع به فعالیت کرد. طی سالهای اول شروع فعالیت گروه، بیشتر تمرکز روی تولید نرم افزارهای با کیفیت بود و در طی این مسیر، متوجه شدیم که دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به سمت خدمات تحت وب پیش می رود.

از این رو ما نیز بیشتر به تولید نرم افزارهای تحت وب روی آوردیم و طی سه سال فعالیت شبانه روزی، موفق به تولید یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند شدیم که می تواند بسیاری از نیازهای شما را برآورده نماید.

نرم افزار مدیریت محتوای آرمان وب، بر پایه یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند بنا نهاده شده و از برنامه نویسی MVC در توسعه آن استفاده شده است.

در حال حاضر نسخه چهارم این نرم افزار طراحی سایت آرمان وب با بیش از ۷۰ امکان مختلف در حال ارائه می باشد و به شما کمک می کند تا با اخذ رتبه در کلمات مورد نظر، به بازارهای جدیدی دسترسی پیدا کنید.

ما در گروه آرمان وب، تلاش می کنیم تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، شما را در ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *