هاست لینوکس | هاست | خرید هاست | فروش هاست | هاست سایت

یک طراحی سایت حرفه ای برای توسعه طراحی سایت و سئو طراحي سایت نیاز به یک میزبانی وب حرفه ای دارد، شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران) با داشتن سرور های میزبانی وب قدرتمند جایگاه مناسب برای میزبانی طراحی سایت شماست.

در لیست زیر مشخصه پلن های خرید هاست برای انواع طراحی سایت ها موجود می باشد:

مشخصات پلن هاپلن ۱پلن ۲پلن ۳پلن ۴پلن ۵پلن ۶پلن ۷
فضا۵۰ مگابایت۱۰۰ مگابایت۲۵۰ مگابایت۵۰۰ مگابایت۱۰۰۰ مگابایت۲۰۰۰ مگابایت۵۰۰۰ مگابایت
پهنای باند۳ گیگ۵ گیگ۷ گیگ۱۰ گیگ۱۵ گیگ۲۵ گیگ۶۰ گیگ
افزودن دامنهxx۱۲۴۶۱۰
تعداد دیتابیسنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد پارک دامیننامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
اکانت FTP دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
پشتیبانی PHP دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
کنترل پنلCpanel x3Cpanel x3Cpanel x3Cpanel x3Cpanel x3Cpanel x3Cpanel x3
محل دیتا سنترهاست ایرانهاست ایرانهاست ایرانهاست ایرانهاست ایرانهاست ایرانهاست ایران
قیمت۳۷۵،۰۰۰
ریال – سالیانه
۵۰۰،۰۰۰
ریال – سالیانه
۱،۰۰۰،۰۰۰
ریال – سالیانه
۱،۶۲۵،۰۰۰
ریال – سالیانه
۲،۳۷۵،۰۰۰
ریال – سالیانه
۳،۷۵۰،۰۰۰
ریال – سالیانه
۵،۲۵۰،۰۰۰
ریال – سالیانه

تمامی قیمت های ثبت دامنه به ریال و مدت زمان ثبت آن ۱ سال می باشد

نام دامنهزمان ثبتقیمت ثبتقیمت تمدیدقیمت انتقالنشان تجاریملاحظات
.com۱ سال۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰یکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.net۱ سال۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰این دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.org۱ سال۵۰۰,۰۰۰۵۰۰,۰۰۰۵۰۰,۰۰۰این دامنه که مخفف واژه Organizations به معنای سازمان یا تشکیلات است و معمولاً توسط مؤسسات و سازمان‌های غیرانتفاعی که غالباً فعالیت غیر تجاری (یا حتی تجاری) دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ir۱ سال۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.ir۵ سال۱۵۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.biz۱ سال۴۶۰,۰۰۰۴۶۰,۰۰۰۴۶۰,۰۰۰این دامنه که مخفف واژه Business به معنای تجارت است، معمولاً توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و همچنین تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.info۱ سال۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰این دامنه که مخفف واژه Information به معنای اطلاعات است، معمولاً برای سایت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به نوعی با امر اطلاع رسانی سر و کار دارند.
.ws۱ سال۱,۹۸۰,۰۰۰۱,۹۸۰,۰۰۰۱,۹۸۰,۰۰۰دامنه ملی کشور ساموا (Western Samoa ) واقع در اقیانوسیه است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه WebSite مورد توجه قرار گرفته است.
.name۱ سال۳۷۰,۰۰۰۳۷۰,۰۰۰۳۷۰,۰۰۰از اولین دامنه‌هایی است که برای استفاده اشخاص حقیقی ایجاد شده است. در حقیقت کلیه افرادی که به هر منظور می‌خواهند برای خودشان یک وب سایت شخصی ایجاد کنند می‌توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.us۱ سال۴۰۰,۰۰۰۴۰۰,۰۰۰۴۰۰,۰۰۰دامنه ملی کشور ایالات متحده آمریکا است که بدلیل تشابه آن با واژه “us” به معنای”ما ” مورد استقبال قرار گرفته است.
.bz۱ سال۲,۰۲۰,۰۰۰۲,۰۲۰,۰۰۰۲,۰۲۰,۰۰۰دامنه ملی کشور بلیز (Belize) واقع در آمریکای مرکزی است که بدلیل تشابه آن با دامنه biz توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.tv۱ سال۱,۱۸۰,۰۰۰۱,۱۸۰,۰۰۰۱,۱۸۰,۰۰۰دامنه ملی کشور توالو (Tuvalu) واقع در اقیانوس آرام است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه Television مورد توجه شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای قرار گرفته است و برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.cc۱ سال۸۱۰,۰۰۰۸۱۰,۰۰۰۸۱۰,۰۰۰دامنه ملی جزایر کوکوس (Cocos) واقع در قلمرو استرالیا است که بدلیل تشابه با مخفف واژه‌های Commercial Companies و Consulting Center معمولاً توسط شرکت‌های تجاری و مراکز مشاوره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.me۱ سال۷۱۰,۰۰۰۷۱۰,۰۰۰۷۱۰,۰۰۰دامنه ملی کشور مونته نگرو است که بدلیل مشابهت با واژه ” Me ” به معنای “من” مورد استقبال افراد حقیقی جهت راه اندازی وب سایت شخصی و رزومه آنلاین قرار گرفته است. همچنین تشابه این دامنه با مخفف واژه‌های middle east موجب شده است تا بسیاری از شرکت‌های فعال در منطقه خاورمیانه از این دامنه استفاده نمایند.
.co۱ سال۱,۱۳۰,۰۰۰۱,۱۳۰,۰۰۰۱,۱۳۰,۰۰۰دامنه ملی کشور کلمبیا است که بدلیل تشابه بسیار زیاد آن به دامنه com مورد استقبال قرار گرفته است.
.in۱ سال۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰۴۵۰,۰۰۰دامنه ملی کشور هند است که بدلیل تشابه با مخفف واژه internet مورد توجه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار گرفته است.
.asia۱ سال۶۰۰,۰۰۰۶۰۰,۰۰۰۶۰۰,۰۰۰دامنه مختص به کشورهای آسیایی است و مورد استفاده شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که بطور گسترده در منطقهٔ آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا فعالیت می‌کنند.
.mobi۱ سال۷۵۰,۰۰۰۷۵۰,۰۰۰۷۵۰,۰۰۰این دامنه مناسب وب‌سایت‌هایی است در زمینه فروش و سرویس دهی محصولات موبایل فعالیت می‌کنند. اکثر وب سایت‌هایی از این دامنه استفاده می‌کنند، سایت خود را برای نمایش صحیح در گوشی‌های موبایل آماده کرده‌اند.
.company۱ سال۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰این دامنه برای کسب و کارهایی که به عنوان یک شرکت شناخته می‎شوند و یا واژه Company را در نام تجاری خود دارند، بسیار مناسب است.
.center۱ سال۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰از این دامنه می‎توان برای سازمان‎های پژوهشی، مراکز و مجامع گوناگون استفاده نمود که هدف آنها ایجاد شبکه‎ای ارتباطی میان افراد و کاربران است.
.zone۱ سال۱,۱۷۰,۰۰۰۱,۱۷۰,۰۰۰۱,۱۷۰,۰۰۰این دامنه برای شرح طیف وسیعی از ویژگی‎های منطقه‎ای گوناگون نظیر مناطق زمانی و جغرافیایی و یا تاکید بر علائق مشترک افراد و ایجاد یک شبکه آنلاین در حوزه‎های گوناگون ورزشی، سرگرمی، تکنولوژی و … بسیار مناسب است.
.gallery۱ سال۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰هنرمندان، صاحبان گالری‎ها، موزه‎ها، حراجی‎های هنری، مدارس هنر و به طور کلی هنر دوستان؛ برای ایجاد یک شبکه آنلاین می توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.co.ir۱ سال۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰از دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها و شرکت‌های داخلی ثبت شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ac.ir۱ سال۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰از دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دارای مجوز رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.sch.ir۱ سال۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰از دامنه‌های تحت دامنه ملی ir است که توسط مدارس تحت مجوز وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *