شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت فروشگاهی - طراحی وب سایت فروشگاه

طراحی فروشگاه اینترنتی

ماهیت طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی, سایت هایی هستند که کالا و خدمات خود را به صورت اینترنتی به متقاضیان ارائه میدهند. مشتریان نیز کالا و خدمات خود را ثبت سفارش میکنند و هزینه ی ان را از طریق درگاهی بانکی به صورت انلاین یا پرداخت در محل,پرداخت میکنند.همچنین مشتریان میتوانند در طی چند روز سبد خرید خود را کامل کنند و  بعد خرید خود را انجام دهند.

ویژگی و مشخصه های کلی وب سایت فروشگاه اینترنتی

در طراحی سایت فروشگاهی باید نکاتی را مد نظر قرار داد که باعث کارایی بیشتر وب سایت ها می شوند. از جمله مهم ترین ویژگی های ان  می توان به موارد زیر اشاره کرد..

۱.یکی از مهمترین ویژگی هایی که سایت فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد سرعت بالای ان میباشد به طوری که مشتری از هنگام انتخاب کالا تا ثبت سفارش و پرداخت انلاین خسته نشود و کند بودن سرعت پردازش سایت سبب منصرف شدن وی از خرید نشود.

۲.مهمترین مسئله در طراحی سایت فروشگاهی امنیت فروشگاه اینترنتی می باشد.د ر فروشگاه اینترنتی هم باید امنیت را در نظر گرفت چراکه سارقان اینترنتی مانند سارقان حقیقی بسیار ماهر هستند و به راحتی میتوانند به شما و سرمایه تان صدمه جدی وارد کنند.

۳.علاوه بر امنیت تبلیغات در فروشگاه اینترنتی مشابه تمامی کسب و کار های دیگر حائز اهمیت می باشد با این حال باید در نظر داشت که تبلیغات بهینه و کارامد انجام شود  تا کاربر از کالا و خدماتی که ارائه می دهید اگاه گردد و حاضر به خرید از فروشگاه اینترنتی شما شود.

۴.یکی دیگر از عوامل  موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی استفاده از تصاویر با کیفیت برای معرفی محصولات می باشد خصوصا که در حال حاضر با وجود گوشی های هوشمند افراد به سادگی میتوانند فرایند خرید را طی کنند.

۵.یک عامل موفقیت در  جهت اعتماد دیگر کاربران به شما نظرات سایر کاربران نسبت به محصولاتی است که شما ارائه میدهید. به طور کلی وجود بخش نظرات در وب سایت  شما میتواند عاملی در افزایش فروشتان گردد و  کاربران  ترغیب به خرید محصولات بیشتر می شوند.

  1. یکی از اساسی ترین مشکلات در فروشگاه های حقیقی محدودیت در ارائه متنوع محصولات است.  فروشگاه هایی که به صورت انلاین مشغول به فعالیت هستند میتوانند این مسئله را حل نمایند. و بسیاری از محصولات که در فروشگاه های حقیقی وجود ندارند را ارائه دهند.

۷.یکی از مهمترین ویژگی هایی که وب سایت شما باید داشته باشد چند زبانه بودن ان می باشد که این امر سبب جلب توجه  شمار زیادی از مشتریان می شود.

علاوه بر عوامل ذکر شده موارد فنی دیگری نظیر میزان فضای لازم برای وب‌سایت، سرعت دسترسی کاربران به وب‌سایت، در دسترس‌ پذیری وب‌سایت و… حائز اهمیت است که باید به ان توجه شد تا بتوان یک وب سایت کارا و با کیفیت داشت.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروشگاهی بسته به قابلیت ها و خدماتی که ارائه می شود متفاوت است . معیار براورد هزینه های طراحی سایت تعداد نفر ساعت نیروی انسانی است که برای طراحی وب سایت فروشگاهی زمان میگذارند. از این رو هر چه تعداد نفر ساعت بیشتری بر روی پروژه مذکور فعالیت کنند در نتیجه هزینه طراحی وب سایت نیز بیشتر خواهد شد. پر واضح است هر چه فروشگاه اینترنتی تکنیکال تر و تخصصی تر باشد و نیاز داشته باشد که به سامانه های مختلف وصل شود و گزارشات گوناگون به مصرف کننده و مدیر بدهد، هزینه ی بیشتری را دربرخواهد داشت.

در حال حاضر که عصر ارتباطات است و بیشتر افراد به اینترنت دسترسی دارند وجود وب سایت برای صاحبان مشاغل در کنار کسب و کار خودشان امری نسبتا ضروری است. در زمان حال ,طراحی یک فروشگاه با امکانات پرداخت آنلاین یا پرداخت در محل و یا از طریق درگاه بانکی به سهولت انجام می پذیرد با این حال باز هم مشکلاتی وجود دارد ویکی از اصلی ترین انها جذب کاربران هدف و بازدید کننده می باشد.

صاحبان کسب و کار باید در نظر داشته باشند که تنها با راه‌ اندازی فروشگاه قادر به فروش نخواهند بود, تعداد وب سایتهای فروشگاهی زیاد است اما چیزی که مورد اهمیت می باشد کارا بودن آنها است. تیم طراحی سایت ما به شما کمک میکند بعد از راه اندازی وب سایت, کاربران خود را به مشتریان ثابت تبدیل کنید..

هدف شرکت… تنها خدمت‌رسانی با بالاترین کیفیت برای ماندگارشدن در ذهن مخاطب است و برای تحقق این هدف با همراهی تیم مجرب و تخصصی  حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *