شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

سفارش طراحی سایت با شرکت تهران سایت دیزاین

طراحی سایت

طراحی سایت راز موفقیت در زمان حال و آینده است

طراحی سایت چیست و به چه دردی میخورد؟ راحترین و قابل فهم ترین سوالی است که میتوان با پاسخ به آن اکثر افراد جامعه را مایل به طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت می باشند را توضیح و آشنا کرد.

سایت چیست؟ با زبان ساده میتوان گفت که سایت٬ صفحه٬ شرکت مجازی، جایگاه و ویترین شما در فضای مجازی و اینترنت می باشد شما با سفارش طراحی سایت در واقع نمایشگاهی در فضای اینترنت ایجاد می کنید که با وجود اینترنت دسترسی به سایت شما امکان پذیر می شود.

تفاوت سایت با وب سایت؟ این سوال پیش افتاده ایست که به علت اطلاعات کم و یا ناقص برخی افراد رواج پیدا کرده سایت با وب سایت تفاوتی ندارد در واقع به مشابه ایجاد مغازه در بازار است مسلما بستر ایجاد فروشگاه و مغازه در بازار است. بستر ایجاد سایت بر روی وب است و تفاوتی میان سایت و وب سایت نیست.
اگر می خواهید نسبت به سفارش طراحی سایت اقدام نمایید گروه طراحی سایت تهران سایت دیزاین با ایده های نو و راهکارهای طراحی سایت ٬ سابقه ۱۵ سال در زمینه طراحی سایت ٬ حضور در شهر تهران که مرکز فناوری و اطلاعات و طراحی سایت در کشور ایران می باشد و با تسهیل روشهای سفارش طراحی سایت و ارتباط بین مشتری آماده ارائه خدمات به کل کشور و همچنین کشورهای حوضه خلیج فارس را می باشد.
ما این اطمینان را به مشتریان واقعی و وفادارمان خود میدهیم که در صورت اعتماد از ته دل به ما و کارشناسان ما موفقیت شما را در سطح وب تضمین می نماییم.

طراحی سایت و اجاد یک سایت موفق حتما لازمه یک شرکت ٬ موسسه ٬ فروشگاه و یا افرادی که به واسطه ارتباط خود با اینترنت دارند می باشد بنابراین شرکت طراحی وب سایت تهران سایت دیزاین به صورت اختصاصی و حرفه ای طراحی سایت شما را با جدید ترین گرافیک ٬ امکانات و ساختار روز دنیا انجام میدهد.
این نکته مهم قابل تذکر است :
اگر شما قبلا سایتی طراحی نموده اید (طراحي سایت کرده اید) و یا ساختار سایت شما استاتیک می باشد دانش کافی ٬ زمان به روز رسانی ندارید و به همین علت و یا دلایلی دیگر از سایت خود راضی نیستید اگر خدمات پشتیبانی که شرکت طراحی سایت ارائه میدهد شما را راضی نمیکند و یا به هر علتی از نتیجه نامطلوب سایت خود رضایت کافی ندارید ما سایت شما را بر اساس نیازهایتان و کارشناسی مجدد طراحی و راه اندازی (Re Design) میکنیم.

خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم:

 • طراحی سایت مختص نیاز شما (طبق نیازهای کاربران سایتشما و درخواست های کارفرما)
 • تحویل تمامی اطلاعات و فایلهای سورس کد در قبال یک سی دی به شما
  طراحی سایت با ایده های نوین
 • طراحی سایت کاملا اختصاصی و با کد نویسی ۱۰۰% طبیعی (دستی) بدون استفاده از هیچ گونه سورس کد آماده
 • طراحی سایت با آخرین متند های کدنویسی و دستورات استاندارد
 • طراحی سایت واکنش گرا (ریسپانسیو – موبایل و تبلت)
 • طراحی سایت بسیار سبک و Optimize شده
 • طراحی سایت امن از حلمه هکرها
 • طراحی سایت متفاوت – تمامی سایت های طراحی شده توسط ما به یک برند آنلاین تبدیل می شوند
 • طراحی سایت قابل نمایش در تمامی مرورگرها (Cross Browser)
 • طراحی سایت با توسعه سایت- سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر
 • طراحی سایت با آمارگیر بسیار پیشرفته و محیط فارسی درون سیستم مدیریت محتوا
 • طراحی سایت با استفاده از SVG (آیکون) به جای تصاویر (استفاده از آیکون به جای تصاویر باعث سبک شد چشم گیر سایت می شود)
 • ارائه پیشنهادات لازم برای بهتر نوشتن و انتشار قوی تر مطالب در موتورهای جستجو پس از طراحی سایت
 • ایجاد بستری در قالب شما جهت مدیریت و تغییر ساختار قالب (Theme Option)
 • و …

طراحی سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع سایت در دنیای سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک سایت متفاوت با طراحی سایت کاملا اختصاصی داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی گام بردارید و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.

طراحی وب سایت: مقوله ای فراتر از طراحی سایت یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.

تبلیغ کلیکی در گوگل گروه طراحی سایت در طراحی سایت  تهران سایت دیزاین، تبلیغات کلیکی مورد نظر شما را در گوگل قرارداده و جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب و نحوه تبلیغات مناسب به شما مشاوره لازم را میدهد.

صفحات سایت حتی می توانند نقش یک مغازه و فروشگاه را برای شرکت مورد نظر ایفا کنند و بسیاری از هزینه های ریز و درشت را حذف کنند.هر چند داشتن یک سایت که خدمات مطلوبی برای ما ارائه دهد شاید هزینه نسبتا زیادی را بطلبد ولی این هزینه بسیار کمتر از هزینه اجاره کردن یک مغازه در محله ای نه چندان شلوغ است ضمن اینکه شما این سایت را همیشه و همه جا به همراه دارید و میتوانید آن را مدیریت و اداره کنید و اگر اطلاعات نسبی از نحوه ساخت سایت داشته باشید حتی می توانید آن را توسعه داده و هر اندازه که مایلید به آن پر و بال دهید.

و البته تمامی وب سایت ها به صورت تجاری نیستند و برخی از سایت ها، عمدتا سایت های شرکتی برای معرفی یک شرکت هستند و در رشد و شهرت آن تاثیر بسزایی دارند.

“امروزه طراحی سایت برای هر شخص، ارگان، شرکت و فروشگاهی امری ضروریست و در امروزه آن هایی که سایت ندارد مانند کسانی هستند که خود را درون غاز مخفی کرده اند – Robert E. Kahn”

جهت طراحی سایت و مشاوره در زمینه طراحی سایت خود یا فرم سفارش را تکمیل نمایید یا با شماره ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.