شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی پرتال | طراحی سایت پرتال - پرتال سازمانی و شرکتی

طراحی سایت با دیتالایف انجین

طراحی پرتال

یکی از مهمترین بخش ها در شرکت ها وموسسات مختلف,طراحی پرتال(سایت) می باشد.در زمان حال که استفاده از اینترنت به امری فراگیر تبدیل شده است, برای نمایش خدمات,محصولات و فعالیت بخش های مختلف یک ارگان طراحی پرتال میتواند بسیار مفید واقع گردد.همانطور که میدانیم طراحی پرتال میتواند نقشی بسیاراساسی در رسیدن به موفقیت یک سازمان داشته باشد.

طراحی پرتال چیست؟

گاهی طراحی سایت به تنهایی پاسخگوی نیاز هایتان نیست، شما برای رفع نیاز های خود و نیز نیل به اهدافتان نیاز دارید,یک برنامه ریزی و برنامه نویسی منحصر به فردی داشته باشید تا با تمرکز بر اهداف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند، در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد وب سایت ما شوند و همچنین نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم ، اما در طراحی پرتال لزومی بر ورود کاربران به وب سایت ما وجود ندارد، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام گردد.

تفاوت طراحی پرتال و طراحی سایت

طراحی سایت برای فعالیت ها و کارهایی استفاده می شود که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی می باشد که نیاز به اطلاعات یا محصولات وب سایت شما می باشند ، به همین علت است که در طراحی سایت به بهینه سازی توجه بسیاری می شود.اما در طراحی پرتال, افرادی از پرتال شما استفاده میکنند که به شیوه ای با سازمانتان در ارتباط هستند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به روزرسانی لحظه ای می باشد از پرتال استفاده میکنند.

ریسپانسیو بودن پرتال

همانطور که در طراحی سایت واکنش گرا بودن امری مهم محسوب میشود،امروزه تعداد بیشماری از کاربران  جستجوی خود را در موبایل و یا تبلت شخصی خود انجام می دهند فلذا در طراحی پرتال نیز نمیتوان نقش گوشی های موبایل و تبلت ها را نادید گرفت. یک طراحی سایت (پورتال) مناسب که بتواند سازگار با موبایل و تبلت باشد بسیار مهم می باشد.

امنیت در طراحی پرتال

میتوان قاطعانه گفت یکی از مهمترین نکات که در طراحی پرتال به ان توجه می شود,امنیت است.زیرا در صورت عدم وجود اعتماد و امنیت,مشتری اطمینان خود را نسبت به تیم از دست میدهد و ناخوداگاه و به مرور زمان شمار مشتریان کاهش میابد.

برای صاحبان شغل ,جذب مشتری بالقوه جزء مهمترین اولویت های آنها در کسب موفقیت و رونق کسب و کارشان میباشد.با این حال نیل به این هدف کار دشواری است بطوریکه که از هر ابزاری میتوان برای جذب مخاطبان و نیز ایجاد امنیت و القای اطمینان استفاده شود,که پرتال های شخصی یکی از این ابزارها برای نزدیک شدن به این هدف میباشد.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *