پرتال | طراحی پرتال | طراحی سایت پرتال

طراحی سایت ، طراحی سایت با پرتال ، طراحی سایت پرتالی ، طراحی پرتال ، طراحی سایت پرتال خبری ، طراحی سایت پرتال اداری

طراحی پرتال و طراحی سایت پرتال  یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحی سایت تهران)  است. طراحی پرتال خبری | طراحی پرتال سازمانی | طراحی سایت پرتال

پرتال چیست؟

در بعضی مواقع که طراحی سایت پاسخگو نیاز های شما نیست ، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه ریزی و برنامه نویسی خاص، حرفه ای و اختصاصی داشته باشید تا بتوانید برای مدیریت بهتر مجموعه از آن کمک بگیرید، در طراحی سایت ما نیازمندیم تا روزانه کاربران مشخصی وارد طراحی سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند سئو سایت نیز هستیم ، اما در طراحی پرتال و طراحی سایت پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد سایت ما بشوند ، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود .

دلیل طراحی پرتال و طراحی سایت پرتال چیست ؟

مطمن هر سرویسی که شما در مجموعه خود اضافه می کنید باید توجیه مجموعه و سازمانی داشته باشد ، اما گاهی شده از خود بپرسید که چه نیازی است که شما طراحی پرتال انجام دهید ؟ در پاسخ باید گفت پرتال مثل یک کارمند خوب، دقیق و درست کار برای شما انجام وظیفه می کند، پرتال کارمندیست قابل برنامه ریزی و کاملا وظیفه شناس.

تفاوت طراحی پرتال و طراحی سایت چیست ؟

طراحی سایت برای روند کارهایی است که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی می باشد که نیاز به اطلاعات یا محصولات وب سایت شما می باشند ، به همین خاطر در طراحي سایت شما به سئو سایت سایت نیز فکر می شود یا اینکه سایت فروشگاهی است یا سایت شرکتی یا باید به صورت طراحی سایت خبری باشد و یا اینکه با موضوعیت های مختلف است . اما در طراحی پرتال شما افرادی را وارد طراحی سایت پرتال خود می کنید که مشخصاً ارتباط با سازمان شما دارند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به روزرسانی لحظه ای می باشد از سایت پرتال استفاده می کنید .

طراحی پرتال توسط شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین

ما نیاز شما را چه در طراحی سایت و چه در طراحی سایت پرتال میدانیم ، با شما صحبت می کنیم ، برنامه ریزی می کنیم و به یک هدف مشخص خواهیم رسید برای شما ریپورت ارسال می کنیم از اینکه کار شما طی چه فرایندی قابل انجام می باشد ، مجموعه طراحی سایت تهران سایت دیزاین به پشتوانه چندین سال سابقه و اجرا بیش از ۱۰۰ ها پروژه طراحی سایت ، سئو سایت، بهینه سازی سایت، طراحی پورتال، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی توانسته است پاسخ مثبتی به نیازهای مشتریان خود بدهد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *