شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت با فلش پلیر | طراحی سایت فلش

فلش پلیر

طراحی سایت با فلش پلیر ، طراحی سایت با فلش ، طراحی سایت ، طراحی ، طراحی سایت حرفه ای با فلش ، طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت با فلش یکی دیگر از موضوعات طراحی سایت در دنیای طراحی سایت است، طراحی سایت با فلش اکثرا برای سایت هایی که نیاز به افکت و جلوه های ویژه خاصی دارند طراحی سایت با فلش می شود. طراحی سایت فلش پلیر معمولا برای سایت هایی که قصد دارند سایت خود را متفاوت جلوه دهند استفاده می شود.

طراحی سایت فلش | طراحی سایت با فلش

اگر یک جستجوی کوچک در اینترنت بکنید متوجه می شوید که معمولا طراحی سایت های بازیگران، خوانندگان و هنرمندان به صورت طراحی سایت با فلش طراحی سایت می شود.

طراحی سایت فلش چیست؟

طراحی سایت به فلش  (طراحی سایت با Flash Player) به معنی طراحی سایت با استفاده از نرم افزار Flash Player محصول کمپانی Adobe است.

تهران سایت دیزاین و طراحی سایت فلش

شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت با ادوبی فلش بهترین انتخاب برای طراحی سایت با Adobe Flash Player – فلش پلیر است.

معایب فلش پلیر

متاسفانه با اینکه نرم افزار فلش پلیر افکت ها و جلوه های ویژه منحصر به فردی تولید کرد، اما این نرم افزار و اینگونه طراحي سایت یک مشکل بزرگ دارد، و آن مشکل هم این است که تنها کسانی که پلاگین – Plugin فلش پلیر بر روی مرورگر آن ها نصب است قادر به دیدن سایت هستند، یعنی کسانی که نرم افزار و پلاگین فلش پلیر – Flash Player بر روی مرورگر آن های نصب نیست قادر به دیدن طراحی سایت نیستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *