شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت فارس نیوز، طراحی سایت مشابه فارس نیوز

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت اخبار ، طراحی سایت خبری فارس نیوز

طراحی سایت فارس نیوز و طراحی سایت مشابه فارس نیوز یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین است. طراحی سایت شبیه فارس نیوز از دسته طراحی سایت خبری است.

طراحی سایت فارس نیوز

طراحی سایت فارس نیوز یک سایت خبرگزاری و عمومی با موضوعات مختف است، این سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی طراحی سایت PHP و با فریم ورک های Bootstrap و jQuery طراحی سایت شده است.

تعداد بازدید سایت فارس نیوز

فارس نیوز سایت ۹۰۲ دنیا و ۱۳ ایران از نظر رتبه ترافیک است.

طراحی سایت مشابه فارس نیوز

شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت حرفه ای بهترین گزینه برای انتخاب شرکت طراحی سایت فارس نیوز است.

سایت فارس نیوز چگونه طراحی سایت شده است

طراحی سایت فارس نیوز با CMS اختصای و تحت زبان برنامه نویسی php  طراحی سایت و ساخته شده است ، تیم طراحی سایت  این سایت در خود سایت فارس نیوز بوده و از پشتیبانی قدرتمندی استفاده می کند. ولی این عوامل دلیل نمی شود که کسی سایتی همانند آن را نداشته باشد،تیم طراحی سایت شرکت طراحی سایت تهران سایت دیزاین (طراحي سایت) می تواند سایتی کاملا مشابه و یکسان با این سایت را طراحی و از آن پشتیبانی کند، این سایتعلاوه بر CMS های اختصاصی، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز سازگاری کامل را داشته و شما می توانید به راحتی با آن به فعالیت پرداخته و کالا و خدمات خود را عرضه کنید. ظاهر و ویژگی های این قالب طراحی شده کاملا مشابه با سایت فارس نیوز بوده و تمامی امکانات آن دارای قابلیت شخصی سازی می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *