شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت شرکت میزبانی وب | طراحی سایت شرکت هاستینگ

بهینه سازی تصاویر

شرکت های میزبانی وب به دلیل بازدید و کاربران زیاد نیاز جدی به طراحی سایت حرفه ای و با گرافیک و UI قوی دارند. همچنین یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت شرکت های هاستینگ و میزبانی وب باید به آن اهمیت داد، رعایت نکات کدنویسی برای سئو سایت است.

طراحی سایت شرکت میزبانی وب و هاستینگ

اگر کمی در اینترنت جستجو کرده باشید و وب سایت شرکت های هاستینگ بزرگ ایران مثل:

  • هاست ایران
  • میهن وب سایت
  • نت افراز

را دیده باشید متوجه این نکته ای مهم یعنی طراحی سایت یوزر فرندلی شده اید! همانطور که گفیتم قالب سایت های خدمات میزبانی وب باید به نوعی طراحی شود تا کاربر حداقل با ۲ کلیک بتواند به محتواو صفحه مورد نظر خود برسد. علاوه بر این طراحی سایت و طراحی قالب باید جوری انجام شود که پس لود شدن کامل وب سایت، کاربر در عرض ۲ ثانیه بتواند محتوای کامل وب سایت مانند:

  • خدمات شرکت
  • شرکت های همکار
  • تعرفه ها

را درک کند. چیدن المان های مرتبط به هم در یک سطر، رنگبندی کار شده و … می تواند کمک زیادی به این موضوع بکند. یکی دیگر از اشتباهات رایجی که در طراحی سایت شرکت میزبانی وب صورت می گیرد جدا کردن قسمت پرتال و سایت از هم است! این جدا سازی به این صورت انجام می شود که به جای اینکه سیستم مدیرتی خرید هاست ارزان که معمولا WHMCS است در آدرس دامنه مانند: mysite.com/portal قرار بگیرد، WHMCS در یک ساب دامنه – Sub Domain نصب می گردد. این برای کاربران اصلا خوب نیست! اگر نگاهی به شرکت های میزبانی وب بزرگ بیاندازید متوجه این خواهید شد، گرچه بنده می دانم که با ریختن WHMCS در فولدر Root باعث مشکلاتی می شود اما هم نظر سئو سایت هاستینگ و هم از نظر راحتی کاربران بهترین راه یکی کردن این دو است.

قالب های آماده WHMCS

قالب های آماده WHMCS برای طراحی سایت میزبانی وب نیز می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که تمایل به هزینه زیاد ندارند! اما حتما این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان از CMS و قالب نال شده استفاده نکنید چرا که مطمئنا بعده ها به مشکلات جدی بر می خورید.

کدام CMS برای طراحی سایت شرکت های هاستینگ و میزبانی وب مناسب است

فرقی ندارد که از چه سیستم مدیریت محتوایی برای طراحی سایت و طراحی وب سایت استفاده می کنید. اما رایج ترین CMS ای که در حال حاضر از آن استفاده می شود وردپرس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *