شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت شخصی ، ساخت سایت شخصی ، طراحی سایت ، شخصی

طراحی سایت شخصی

گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد، اما طراحی سایت شخصی تحت دامنه ی بین المللی مختص فرد، برای کسانی که لازم به طراحي سایت شخصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد.

نمایش مشخصات، رزومه ی فردی، اطلاعات تماس، گالری تصویر، گالری فیلم، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه، نوشتن مطالب با امکان گروه بندی و ده ها امکان دیگر از جمله قابلیت هایی است که یک فرد با طراحی سایت شخصی می تواند به آن برسد.

طراحی سایت شخصی از چند منظر قابل بررسی است:

مهمترین مسئله ای که طراحی سایت شخصی با آن درگیر است، قالب و گرافیک زیبای سایت در طراحی سایت می باشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی سایت شخصی خود را داده است. شکل قالب می تواند با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری شخص باشد.

دومین مسئله ای که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت، بحث امکانات سایت است. نمایش مشخصات فرد، پست ها و مطالب دسته بندی شده بر اساس موضوع و تاریخ، گالری های مختلف مانند عکس، فیلم و … همگی می تواند در طراحی سایت شخصی قرار بگیرند. امکانات باید با توجه به هدف طراحی سایت به سایت اضافه گردند.

مسئله ی دیگری که در طراحی سایت های شخصی باید مورد بررسی قرار بگیرد، دیده شدن سایت توسط بازدیدکنندگان است. یعنی پیدا کردن بازدید کننده برای سایت طراحی شده. برای این مورد مهمترین کاری باید در طراحی سایت لحاظ کرد بحث سئوی سایت، بهینه سازی سایت و توسعه سایت برای گوگل است. طراحی سایت استاندارد بر اساس آخرین الگوریتم های کدنویسی و موتورجستجوگر گوگل و ساخت قسمت های مفید برای سئو سایت شخصی، از جمله مواردی است که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت.

شرکت طراحی سایت تهران با تجربه ی فراوان در طراحی سایت شخصی میتواند علاوه بر طراحی سایت، مشاوره ی کاملی در زمینه طراحی سایت شخصی به شما ارائه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *