طراحی سایت حرفه ای | طراحی حرفه ای سایت | طراحی وب سایت حرفه ای

با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است، اينترنت بستر مناسبي براي برقراري ارتباط  و همچنين ارائه خدمات مستقیم به مشتریان مي باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری/شخصی، داشتن یک سایت حرفه ای که توسط یک طراحی سایت حرفه ای طراحی شود می باشد زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی خدمات، محصولات و فعالیت های شرکت ها یا اشخصاص سایت آنان می باشد.

شما مي توانيد با توجه به هدفي که در ذهن خود داريد طراحي  سایت کرده و جهت تحقق اهداف خود گامي متفاوت برداريد. طراحی سایت حرفه ای کی تواند باعث رونق کسب و کار هر شخص يا شرکتي شود. سايت ها نقش بسيار مهمي در جذب مشتري دارند. اینترنت یک بازار مجازی است که شما نیزبا طراحی سایتحرفه ای سهمی در آن داشته باشید.

چرا طراحی سایت حرفه ای؟

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر شخصیت، منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما نیز خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری معتبر نگاه کرد تا هزینه طراحی سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی سایت می باشد.در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

برخی از ویژگیهای یک طراحی سایت حرفه ای به صورت زیر هستند:

 • گرافیک جذاب
 • ideasطراحی سایت ریسپناسیو (واکنش گرا)
 • طراحی سایت کاربر پسند
 • طراحی سایت لود سریع صفحات
 • طراحی سایت مقیاس پذیر باشد
 • طراحی سایت در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند
 • طراحی سایت امنیت بالا
 • طراحی سایت محتوای مناسب
 • طراحی سایت انطباق با تمام مرورگرهای رایج
 • طراحی سایت کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند

طراحی سایت حرفه ای بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایتتان معنا پیدا خواهد کرد. یک سایت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن همان سایت طراحی و توسعه داده شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت در طراحی سایت از الزامات یک سایت حرفه ای است. تمام ویژگی هایی که در پاراگراف قبل ذکر شد نهایتا به افزیش نرخ تبدیل سایت کمک می کند. منظور از نرخ تبدیل نسبت افرادی که سایت شما را مشاهده کرده اند به افرادی است که از سایت شما خرید می کنند یا شما را به هدفی که می خواهید می رسانند.

بنابراین یک طراحی سایت حرفه ای با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سایت، امنیت ، بهینه سازی سایت، سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در سطح اینترنت خواهد شد.

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم

توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای شامل طراحی سایت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است. یک طراحی سایت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سایت لازم است طرح را آماده خواهد کرد و یک سایت موفق باید مراحل زیر را طی کند:

 • آوردن بیننده هدفمند به سایت (عمدتا از طریق گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل)
 • حفظ بیننده در سایت (با استفاده از سرعت مناسب، گرافیک جذاب و محتوای مفید)
 • تبدیل بیننده به مشتری (بااستفاده از تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل)

کارشناسان ما تنها یک سایت برای شما طراحی نمیکنند، بلکه مدل کسب و کار شما را طراحی میکنند و نهایتا باعث موفقیت شما در بازار اینترنت خواهند بود. مشتریان موفق ما در انواع زمینه های کاری نشانگر همین امر است. تخصص مناسبی که شرکت ما در زمینه بهینه سازی سایت و سئو دارد کمک بسیار زیادی به این موضوع خواهد کرد. تخصص ما تنها طراحی سایت نیست، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین افزایش نرخ تبدیل از ویژگی های بارز سایت های طراحی شده توسط ماست و ما میتوانیم موفقیت شما در اینترنت را تضمین کنیم.

کارشناسان ما با توجه به زمینه کاری شما و همچنین مخاطبین محصولات و خدماتی که ارائه می دهید بهترین روش های طراحی سایت را به شما پیشنهاد خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *