شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت با وردپرس | طراحی وب سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم وبلاگ نویسی (Blog) می باشد که می توان جهت طراحی سایت با وردپرس از آن استفاده نمود. امروزه طراحي سایت با وردپرس توسط بسیاری از طراحان سایت سایت استفاده می شود و بر اساس نیاز خود اقدام به طراحی سایت و طراحی قالب و ماژول برای آن می کنند.

ویژگی های اصلی طراحی سایت با وردپرس

اینکه شما برای طراحی سایت از چه سیستمی استفاده می کنید، بستگی به نوع سایت شما داراد. آنچه از اهمیت فراوانی برخوردار است، بررسی و نیاز سنجی قبل از شروع طراحی سایت و بارگذاری اطلاعات است. بهتر است قبل از طراحی سایت لیستی از نیازها و امکانات ملزوم برای طراحی سایت خود تهیه نمائید.
در زیر به برخی از مزایای طراحی وب سایت با وردپرس اشاره می کنیم
طراحی

رایگان بودن طراحی سایت با وردپرس

مهمترین حسن طراحی سایت با وردپرس ، رایگان بودن این سیستم مدیریت محتوا می باشد. وردپرس یک سیستم رایگان متن باز می باشد که قالبهای گرافیکی و ماژول های رایگان زیادی نیز از آن در فضای مجازی منتشر شده است.

سادگی مدیریت سایت با طراحی سایت با وردپرس

از دیگر محاسن طراحی سایت با وردپرس ، سادگی بخش مدیریت سایت می باشد. بدون نیاز به دانش خاصی شما می توانید آموزش مدیریت وردپرس را فراگرفته و پس از آن به مدیریت سایت خود بپردازید.

منابع فراوان و دسترسی آسان به قالب و پلاگین ها در طراحی سایت با وردپرس

اگر شما اقدام به طراحی سایت با وردپرس نمائید، منابع بسیار زیادی از قالب رایگان وردپرس و افزونه رایگان وردپرس در اختیار شما می باشد. همچنین افرادی که در توسعه وردپرس فعالیت داند می توانند ماژول های اختصاصی و مورد نیاز خود را طراحی نمایند.

نکات مهم در طراحی سایت با وردپرس

یکی از مهمترین نکات در طراحی وب سایت با وردپرس امنیت و جلوگیری از هک کردن سایت وردپرس است. زمانی که شما وردپرس را از سایت رسمی آن دانلود و نصب می کنید، از نظر امنیتی بسیار ضعیف و آسیب پذیر بوده و امکان هک کردن وردپرس شما بسیار زیاد می باشد و حتماً باید برای طراحی سایت با وردپرس امن شود.

دلیل اصلی آسیب پذیر بودن وردپرس این است که کدهای این سیستم ها در اختیار همه هکرها می باشد، در نتیجه حفره های امنیتی و خطاهای آنها بیش از سایر سیستم ها مورد تهاجم قرار می گیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *