طراحی سایت با قالب آماده | طراحی سایت با استفاده از قالب آماده

طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشند که نیاز به هزینه ی زیادی برای طراحی وب سایت خود ندارند و صرفا وب سایتی جهت معرفی خدمات خود و اخبار شرکت می خواهند. طراحی سایت با قالب آماده به این معنا است که ما وب سایت ای را با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس ایجاد کنیم و به جای طراحی اختصاصی قالب، یک قالب از پیش نوشته شده را بر روی آن نصب و مدیریت سایت را آغاز کنیم.

طراحی سایت با قالب آماده وردپرس، جوملا، دروپال، دیتالایف

قالب های آماده بساری در سطح اینترنت موجود است، اما سیستم مدیریت محتوا های زیادی موجود نیست! به طور کلی ما ۴ سیستم مدیریتی سایت داریم که اکثر سایت ها بر روی این CMS ها فعالیت می کنند. این CMS ها عبارتند از:

  • وردپرس
  • جوملا
  • دروپال
  • دیتالایف

مزایا و معایب طراحی وب سایت با قالب اماده

طراحی سایت با قالب آماده معایب و مزایایی دارید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، در ابتدا از مزایای این گونه طراحی سایت برای شما می گویی:

مزایا: سرعت بالا در طراحی سایت

یکی از مزایای طراحی سایت با قالب حاضری و آماده سرعت بالا آماده سازی وب سایت است، چرا که در این نوع طراحی وبسایت، هیچ گونه کدنویسی صورت نمی گیرد و وب سایت کمتر از یک هفته آماده تحویل می گردد.

مزایا: هزینه کم

هزینه کم و تقریبا نصف طراحی سایت اختصاصی یکی دیگر از ویژگی های قالب های آماده است، اما هزینه در این نوع طراحی وب سایت بستگی به نوع قالب و امکانات وب سایت شما نیز دارد.

معایب: کیفیت پایین طراحی وب سایت

قالب های آماده شوند معمولا به دل مشتری نمی نشینند  و علت آن این است که قالب های آماده برای یک شخص و یک وب سایت طراحی ساخته نمی شوند و طراح آن طوری قالب را کدنویسی می کند که مختص به یک زمینه فعالیت نباشد و بتوان قالب را در انواع وب سایت ها مانند: وب سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و … استفاده کرد.

جمع بندی

طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده مناسب برای وب سایت های کم بازدید و اشخصاصی است که نیاز به توسعه سایت، سئو سایت و افزایش فروش خود از طریق اینترنت ندارند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *