شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت با قالب آماده - طراحی وب سایت فوری و سریع با قالب آماده

بهینه سازی تصاویر

طراحی سایت با قالب اماده

یکی از راه های ساده ی طراحی سایت استفاده از قالب های اماده میباشد در این صورت به جای اینکه از ابتدا قالب سایت را کد نویسی و طراحی کنیم ,از قالب های اماده استفاده میکنیم.طراحی سایت طی ۲۴ساعت میسر است که در این روش در کمترین زمان ممکن وب سایت بارگذاری ,نصب و راه اندازی می شود.

این روش برای افراد حقیقی وحقوقی مناسب است که دارای زمان و بودجه محدودی هستند.

هزینه نهایی طراحی سایت با استفاده از قالب های اماده بسیار مناسب و کم هزینه می باشد؛در این روش کافی است .هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ، بارگذاری و نصب قالب و پیکربندی، ایمن سازی، آموزش و پشتیبانی یکساله را پرداخت نمایید که این هزینه تنها یک چهارم ,کل هزینه می باشد و همینطور وب سایت شما ظرف مدت زمان ۲۴ سایت آماده استفاده می باشد.

از این دست قالب ها در اینترنت بسیار وجود دارد تنها کافی است در گوگل به جستجوی قالب رایگان بپردازید تا بتوانید از انها  استفاده نمایید.

مزایا استفاده از طراحی قالب های اماده

صرفه جویی در  هزینه ها

یکی از مزیت های استفاده از این روش صرفه جویی در زمان می باشد.قالب های اماده, مشابه تمامی قالب ها باید ایمن سازی گردد و در شرایطی که این فرایند صورت نپذیرد و یا توسط افراد مبتدی وب سایت راه اندازی گردد این امکان وجود دارد که در اینده دچار مشکلات امنیتی گردد. دیگرمشکلاتی که به دلیل عدم پشتیبانی و همچنین سئو و بهینه سازی وب سایت وجود دارد آن است که این سیستم ها حتما می بایست توسط متخصصان با تجربه وب پیاده سازی گردند. در صورتی که این سیستم ها توسط  افراد مبتدی و به شکل غیر حرفه ای پیاده سازی شوند, کیفیت پایینی دارند.

صرفه جویی در زمان

با استقاده از قالب های اماده میتوانید در زمان بسیار محدود و کم, وب سایت خود را راه اندازی نمایید.

تنوع انتخاب قالب

زمانی که از قالب های اماده برای طراحی وب سایت خود استفاده میکنید مجموعه ای از انتخاب ها پیشروی شما وجود دارد و شما میتوانید از  قالبی که مورد نظر شما برای وب سایتتان میباشد استفاده کنید.

معایب استفاده از قالب های رایگان

طراحی وب سایت به وسیله ی قالب اماده ممکن است به برند سازی شما صدمه وارد کند.در صورت اهمیت این موضوع تلاش کنید برای وب سایت خود قالب اختصاصی تهیه نمایید.

طراحی سایت ریسپانسیو

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی سایت با قالب آماده باید مورد توجه قرار گیرد,ریسپانسیو بودن قالب آماده می باشد. در طراحی سایت ریسپانسیو ,استفاده از قالب های واکنشگرا مورد اهمیت بسیاری است به طوری که بدون ان نمیتوانیم وب سایتی سازگار با گوشی موبایل داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *