شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت با اپن کارت، طراحی سایت با فروشگاه ساز اپن کارت

اپن کارت

طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت با اپن کارت ، طراحی ، طراحی سایت

طراحی سایت با اپن کارت و طراحی سایت با فروشگاه ساز اپن کارت یکی دیگر از خدمات شرکت طراحي سایت تهران سایت دیزاین است.

اپن کارت

اپن کارت یکی از بهترین و قدرتمندترین فروشگاه سازهای جهانی است که با قدرت چند زبانه بودن، قادر به فروش در سطح جهان است که امروزه برای بیش از ده ها زبان زنده ی دنیا از جمله زبان فارسی نیز ارائه شده و در اختیار کاربران جهان قرار گرفته که می توانند فروشگاه اینترنتی خویش را به زبان های دلخواه طراحی سایت نموده و حتی کار و تجارت خود را در سطح جهانی و بین الملی نیز به راحتی با این سیستم قدرتمند توسعه داده و یه فروشگاه بین المللی فوق العاده را ایجاد نمایند.

طراحی سایت با اپن کارت

طراحی سایت با اپن کارت، طراحی سایت با فروشگاه ساز اپن کارت: اپن کارت یک فروشگاه ساز عالی و   گزینه بسیار مناسی برای طراحی سایت فروشگاهی است، اپ کارت از نظر:

  • انعطاف پذیری
  • امنیت
  • تنوع قالب و افزونه
  • سئو

تامین است و شما برای رفع این نیاز ها هیچ نگرانی ندارید.

کلیات طراحی سایت با OpenCart

اپن کارت OpenCart یکی از قویترین سیستم های طراحی سایت و مدیریت محتوای فروشگاهی می باشد که به صورت رایگان و متن باز عرضه می گردد و قابلیت طراحی سایت فروشگاهی در زمینه های را به راحتی می دهد. فروشگاه ساز اپ کارت دارای قابلیت های فراوانی می باشد و استفاده از آن بسیار ساده می باشد و همچنین برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است. طراحی سایت با اپن کارت را می توان از طریق روش های مختلفی انجام داد که یکی از این روش ها استفاده از فروشگاه سازها نظیر طراحی سایت با اپن کارت می باشد که کار پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی را ساده می سازد. روش دوم کد نویسی سایت فروشگاهی از پایه است که هزینه تمام شده آن به نسبت استفاده از فروشگاه ساز ها بسیار بالاتر می باشد و در عین حال که مزیت چندانی نسبت به آن نخواهد داشت. می توان با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای فروشگاهی نظیر اپن کارت به راحتی سایت فروشگاهی راه اندازی نمود و در صورتی که نیاز به امکانات سفارشی بود می توان امکانات مورد نظر را در طراحی سایت برنامه نویسی نمود و به امکانات اولیه اضافه نمود.

نصب اپن کارت

برای نصب اپن کارت کافی است به صفحه دانلود اپن کارت مراجعه نموده و سیستم مدیریت محتوا را دانلود نموده و بر روی سرور خود بارگذاری نمایید و سپس عملیات نصب را انجام دهید. در صورتی که نیاز به مطالب آموزشی در این زمینه دارید می توانید بخش مطالب آموزشی اپن کارت را مطالعه نمایید.

فایل تنظیمات طراحی سایت اپن کارت

کلیه تنظیمات مربوط به اطلاعات دیتابیس و آدرس فایل ها در فایل config.php که در ریشه اپن کارت ذخیره می گردد ثبت می گردد و بنابراین برای بارگذاری اپن کارت کافی است اطلاعات مربوط به این بخش را ست نمایید. البته اپن کارت فایل تنظیماتی دیگری در فلدر admin خود با نام config.php دارد که تنظیمات مربوط به این بخش را نیز می بایست ست نمایید.

جدول کاربران برای طراحی سایت با اپن کارت

جدولی که مسئول نگهداری اطلاعات کاربران می باشد oc_user می باشد که در صورتی که رمز مدیر سایت اپن کارت را نمی دانید می توانید از فیلد Password مقدار ۴۲۱f3de0fe90e05df6351a8398ad9ae8e7930b9d و در فیلد salt مقدار oWBnsWaOv را ست نمایید.

قالب اپن کارت

قالب اپن کارت در آدرس catalog/view/theme ذخیره می گردد و برای انجام تغییرات بر روی قالب مورد نظر خود کافی است وارد فلدر قالب خود شده و تغییرات لازم را بر روی فایل های مورد نظر خود انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *