شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷

طراحی سایت نشریات | طراحی سایت نویسندگان | طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت نشریات

این روزها طراحی سایت و استفاده از اینترنت بسیار رواج پیدا کرده است و در میان افراد زیادی هستند که از سایت های ادبی و فرهنگی طراحي سایت شده خرید می کنند و این خرید های اینترنتی بیشتر در میان جوانان رواج دارد و ناشران و نویسندگان برای طراحی سایت احساس ضرورت می کنند .

جوانان دیگر به اندازه ی گذشته تمایل چندانی به خرید کردن سنتی ندارند اینکه به کتاب فروشی ها بروند و به جستجو در میان کتاب ها بپردازند و به جای آن ترجیه می دهند در منزل خود مانده و یا وقت خود را صرف کار دیگری کنند و به جای آن از طریق سایت نشریات خرید خود را انجام دهند .

بنابراین با وجود خریداران اینترنتی، این فضا برای فعالیت های ناشران و نویسندگان مهیا میشود که طراحی سایت نشریات انجام دهند . نویسندگان با طراحی سایت نوسیندگان می توانند نوشته های خود را با مخاطبانشان به اشتراک بگذارند و نظ آنها را در مورد کارهایشان بپرسند .

در طراحی سایت انتشارات می توان ماژول فروشگاهی به صورت آنلاین قرار داد و از آن در جهت فروش کتب مختلف منتشر شده بوسیله انتشارات استفاده کرد .

در حال حاضر ناشران کتاب و همچنین انتشارات های مختلف به سمت طراحی سایت انتشارات کشیده شده اندو قصد دارند تا از طریق طراحی سایت انتشارات خود را معرفی و مطرح کرده و از همین راه هم فرهنگی برای کتاب و کتابخوانی ایجاد کنند و در میان اقشار متفاوت جامعه رواج دهند.

اهداف طراحی سایت انتشارات:

  • این سایت می تواند اخبار جدید و مورد استفاده ی بازدیدکنندگان را در اختیارشان بگذارد.
  • مراکز پخش و فروش کتابرا در طراحی سایت انتشارات معرفی می کند .
  • نویسندگان و کتب خود را در طراحی سایت انتشارات معرفی می کند تا بازدیدکنندگان سایت با آنها اشنا شوند .
  • طراحی سایت انتشارات می تواند کتاب ها و محصولات انتشارات را به صورت انلاین به فروش برساند.
  • گذاشتن اسامی کتاب های پر فروش در سایت به عنوان نوعی تبلیغ برای وب سایت مورد نظر
  • برقرار کردن ارتباطی دائمی و مفید با خوانندگان کتابوعلاقه مندان به کتابخوانی
  • معرفی کتاب هایی که در انتشارات در حال چاپ شدن هستند و ارائه توضیح مختصری درباره آنها به بازدیدکنندگانسایت

ماژول فروشگاه اینترنتی یکی از ضروری ترین ماژول های مهم در طراحی سایت انتشارات است. با استفاده از ماژول سایت میتوان محصولات انتشارات را به صورتآنلاین به فروش رساند زیرا سایت هایی که الکترونیک هستند احتیاجی به انبار فیزیکی ندارند بنابراین در فضا و هزینه صرفه جویی بسیاری میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *